Hypotéka, úvěr, půjčka Zajistíme financování nemovitosti

Najdeme tu nejvýhodnější cestu k financování nemovitosti. Náš finanční specialista pro Vás vybere možné varianty a doporučení přímo na míru.

Pomůže Vám zvolit optimální<br/> cestu k bydlení.

Pomůže Vám zvolit optimální
cestu k bydlení.

Pokud máte nájemní bydlení, posuzujeme, zda se vyplatí nájem, či vlastní bydlení. Následně řešíme, zda je financování odpovídajícího vlastního bydlení realizovatelné a zejména kdy a za jakých podmínek.

S čím vám můžeme pomoci?

S čím vám můžeme pomoci?

Máte pocit, že žádného finančního poradce nepotřebujete? Že hypotéku zvládnete či pojistek už máte uzavřených dost, že Vám stejně žádné peníze na nic dalšího nezbývají, že Vám dostatečně poradí paní na přepážce banky, že si sami dokážete své finance řídit nejlépe?

Nezávisle a objektivně.

Nezávisle a objektivně.

Rady naší kanceláře jsou objektivní a nezávislé, protože nás nevlastní žádná jedna banka ani pojišťovna. Naopak spolupracujeme s více než pěti desítkami finančních společností na českém trhu: bankami, pojišťovnami, investičními společnostmi. Vybírá do Vašeho portfolia skutečně ty nástroje, které nejlépe vedou ke splnění Vašich požadavků, prání a cílů.

Základní kroky
při prodeji nemovitosti

Jak vypadá práce
hypotečního specialisty

Kromě odborné pomoci, možnosti srovnání nabídek napříč trhem, vyjednání atraktivní sazby a pomoci s papírováním je to i kvalitní nastavení hypotečního úvěru. Toto nastavení ve svém důsledku znamená větší bezpečí pro Vás, vedle nižší splátky úvěru tvořítě i finanční rezervu, kterou můžete využít na splácení úvěru. Navíc díky zainvestované rezervě můžete úvěr umořit předčasně a na hypotéce ve výsledku ušetřit.

 

Zajímá Vás, jak to funguje?

Kontaktujte nás
Oproti běžné hypotéce ušetříte cca 150 000 na každém milionu.

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Petra Wölflová

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz