Prodej

Prodej, rodinný dům, Nový Berštejn, 243 m2

9 900 000 Kč

Poloha
Dubá
Ukázat na mapě

Plocha
243 m2

Detaily
nemovitosti

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Energetická úspora

G

Konstrukce

dřevěná

Stav

velmi dobrý

Popis

REALDOMUS zprostředkuje prodej novostavby roubeného rodinného domu s jedinečnými rozsáhlými pískovcovými sklepy v překrásné přírodní lokalitě v obci Nový Berštejn, na rozhraní chráněných krajinných oblastí Kokořínsko a Dubské Švýcarsko, jen 10 km od Máchova jezera a 60 km od Prahy.

Přízemí domu je tvořeno velkou obytnou kuchyní, 2 šatnami, prádelnou se sprchovým koutem a samostatnou toaletou. Na obytnou kuchyni navazuje zimní zahrada užívaná v současné době jako jídelna. Prostor přízemí domu je pak velkoryse rozšířen obývacím pokojem o podlahové ploše 80 m2, navazujícím na zimní zahradu. Obývací pokoj je vybudován ve vstupním portálu do rozlehlých pískovcových sklepů. Z obývacího pokoje pak lze vstoupit do zbývající části pískovcových sklepů bývalého pivovaru o rozloze 2.000 m3, se dvěma prameny pitné vody. Sklepní prostory vznikaly od roku 1892 a skládají se z velkého sklepa, propojovací části, oddělených dalších tří menších prostor a sklepní věže, která má výšku 12m a je kryta klenutým cihlovým stropem.

V 1. patře, podkroví, jsou umístěny 4 ložnice a koupelna.

Objekt se nachází v podzámčí zámku, který dnes slouží jako hotelový resort Zámek Nový Bernštejn.

K vybavení domu patří dřevěné plovoucí podlahy, velkoformátová dlažba a obklady, dřevěná okna, plně vybavená kvalitní kuchyně s 10 cm silnou žulovou pracovní deskou, žulovým dřezem, americkým sporákem a vestavnými spotřebiči Miele, podlahové vytápění, tepelné čerpadlo voda-voda, dostatek úložných prostor, vlastní studna, čistička odpadních vod. Zimní zahrada se otevírá do zahrady s venkovním posezením a sklípkem s toaletou. Součástí objektu je také nedokončená stavba objektu stodoly (garáže) na přilehlém pozemku, který je rovněž předmětem prodeje.

Nejen kvalita vybavovacích předmětů, ale zejména naprosto unikátní stavební propojení klasické roubené stavby s obývacím pokojem doslova vytesaným v pískovcové jeskyni, funkčně spojené s domem, činí z tohoto roubeného domu naprosto unikátní nemovitost pro náročné klienty.

Součástí objektu je sousedící pozemek o výměře 190 m2 s pozůstatky (obvodové zdi z pískovce) původní stodoly. Pro tento objekt je vypracován projekt přestavby na rodinný dům. Pro stavbu bylo vydáno stavební povolení.

Doporučujeme prohlídku.
!!! Prohlídku je nutné sjednat s makléřem !!! Individuální prohlídky nebudou umožněny !!!

Galerie

Hypoteční kalkulačka

9 900 000 Kč

Cena nemovitosti

Počet let splácení

Počáteční vklad

Měsíční splátka

Určitě najdeme i jiné možnosti.

Kontaktujte našeho makléře a společně s naším týmem vám poradíme nejen s hypotékou.

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Richard Rolfes

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz