Prodej

Prodej, chata, Žumberk

1 090 000 Kč

Poloha
Žár
Ukázat na mapě

Plocha
37 m2

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Energetická úspora

G

Konstrukce

dřevěná

Stav

dobrý

Vlastnosti

Sklep

Popis

REALDOMUS Vám exkluzivně zprostředkuje prodej rekreační chaty v krásné lokalitě Žumberk u Nových Hradů. Na chatu byla zpracována studie na rekonstrukci, viz. foto. Chata o zastavěné ploše 37 m2 + terasa s výhledem do zeleně.
V suterénu je sklípek vyzděný z kamene. Stavba chaty je dřevěná. Ve zvýšeném přízemí je jeden větší pokoj s kuchyňským koutem. Dále je zde jeden samostatný pokoj s oknem a zastřešená veranda. Prostorná otevřená terasa s krásným výhledem do lesa. Vytápění kamny na tuhá paliva. Chata je umístěna ve svažitém terénu bez příjezdové cesty. Cestu je po dohodě s majitelem možné vybudovat. Pozemek pod chatou 37 m2 je v osobním vlastnictví. Pozemek kolem chaty je v podílovém spoluvlastnictví. K chatě je pozemek k užívání o výměře 1.501 m2. Voda a kanalizace není na pozemku. Střecha plechová.
Tato lokalita je celoročně turisticky velmi navštěvovaná pro nespočet turistických a cyklistických tras. Nemovitost se nachází nedaleko hranic s Rakouskem, kde je také velká možnost využití celoročních volnočasových aktivit. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky. Doporučujeme osobní prohlídku.

Galerie

Hypoteční kalkulačka

1 090 000 Kč

Cena nemovitosti

Počet let splácení

Počáteční vklad

Měsíční splátka

Určitě najdeme i jiné možnosti.

Kontaktujte našeho makléře a společně s naším týmem vám poradíme nejen s hypotékou.

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Lucie Trojáková

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz