Prodej

Prodej, rodinný dům, 4+1, Dub u Ratibořských Hor

3 750 000 Kč

Poloha
Ratibořské Hory
Ukázat na mapě

Plocha
130 m2

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Energetická úspora

G

Konstrukce

cihlová

Stav

dobrý

Vlastnosti

Internet

Parkování

Sklep

Popis

REALDOMUS Vám exkluzivně zprostředkuje prodej dvoupodlažního domu v klidné lokalitě vesnice Dub u Ratibořských Hor. Dům s užitnou plochou 130 m2 obklopuje oplocená zahrada o výměře 890 m2. U domu je dvougaráž, stodola, konírna a chlívek vše v jednom celku.
Přízemí cihlového domu tvoří veranda 9,39 m2 z které se vchází do zádveří 8,92 m2 s vestavnou skříní a do centrální chodby, odkud je přístup do kuchyně 12,80 m2 skrz kterou se prochází do obývacího pokoje 14,74 m2. Chodbou se vchází i do spíže 1,59 m2, koupelny s WC 4,93 m2, pokoje 16,09 m2 a dále do sklepa 16,26 m2, kde je kotel na peletky.
Schodištěm vystoupáme do 2.NP do chodby, z které jsou přístupy do dalších místností. Nejvyužívanější částí domu je zrekonstruovaná velká prosvětlená podkrovní místnost 26,87 m2 v které je pracovna s ložnicí. Místnosti dominuje trámoví, nechybí ani vestavná skříň. Dále se v patře nachází útulný pokoj se zachovanými trámy v prostoru 18,23 m2. Předpřipravená místnost na budoucí koupelnu s WC 4,74 m2.
K domu náleží dvojgaráž, stodola a stáj včetně chlívku.

Celý dům je vytápěn kotlem na peletky, má vodu z vrtané studny. Ohřev vody bojlerem. Dům má novou střechu z tašek, plastová okna s dvojsklem.
Energetická třída "G" je uvedena dočasně ( zákon č. 103/2015 Sb.), PENB se zpracovává. Cenu je možné dle dohody upravit.
Malebná příroda a přírodní park Polánka, kde je v zimě mnoho běžeckých tratí. Nedaleko Chýnovská jeskyně. Nádherný výhled na nedaleký Tábor a pohoří Šumavy. Vhodný i jako chalupa.

Doporučujeme prohlídku.

Galerie

Hypoteční kalkulačka

3 750 000 Kč

Cena nemovitosti

Počet let splácení

Počáteční vklad

Měsíční splátka

Určitě najdeme i jiné možnosti.

Kontaktujte našeho makléře a společně s naším týmem vám poradíme nejen s hypotékou.

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Veronika Pilařová

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz