prodej

Prodej, byt 1 + kk, 29 m2, Daškova, Praha 4

4 490 000 Kč

Poloha
Daškova
Ukázat na mapě

Plocha
29 m2

Dispozice
1+kk

Detaily
nemovitosti

1 / 11

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Typ bytu

1+kk

Podlahová plocha

29 m2

Vlastnictví

osobní

Poloha objektu

Stav

velmi dobrý

Konstrukce

panelová

Energetická úspora

B - Velmi úsporná

Popis

Prodej bytu 1+kk, 29 m², Praha

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 1+kk s praktickou komorou (2 m²) a celkové výměře 29 m².

Byt se nachází v 5. podlaží revitalizovaného a zatepleného panelového domu v oblíbené lokalitě na pomezí Lhotky a Modřan.

Byt má původní bytové jádro, je však částečně rekonstruován – byly provedeny nové omítky. Dispozice je funkční a vhodná jak pro vlastní bydlení, tak jako investiční příležitost. Byt je aktuálně pronajat spolehlivými nájemci do června 2026, což zajišťuje okamžitý výnos bez nutnosti hledání nájemníků.

Měsíční náklady na byt:

- pevné platby (fond oprav, správa domu apod.): 942 Kč

- zálohy na energie: 3 364 Kč

Lokalita a občanská vybavenost:

V bezprostředním okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost. Prodejny Lidl, Penny a Norma jsou doslova pár kroků od domu, v docházkové vzdálenosti jsou také zastávky MHD, lékárna, zdravotnická zařízení, školy i další služby.

Volnočasové aktivity a zeleň:

Velkou výhodou lokality je blízkost přírody. Modřanská rokle nabízí možnosti pro procházky, běh i relaxaci. Nedaleko se nachází také řeka Vltava s oblíbenou cyklostezkou, ideální pro cyklisty, bruslaře nebo jenom příjemnou procházku. Okolí tak poskytuje výborné podmínky pro aktivní trávení volného času.

Byt je vhodný pro jednotlivce, páry nebo investory hledající stabilní a dlouhodobé zhodnocení.

V případě zájmu o více informací nebo prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Richard Rolfes

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz