prodej

Prodej byt, 2+1, Horní Planá, Lipensko

2 750 000 Kč

Poloha
Sídliště Míru
Ukázat na mapě

Plocha
68 m2

Dispozice
2+1

1 / 11

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

MHD

2 min

Obchod

2 min

Centrum města

2 min

Cyklostezka

1 min

Park

2 min

Les

5 min

Detaily nemovitosti

Typ bytu

2+1

Podlahová plocha

68 m2

Vlastnictví

osobní

Poloha objektu

centrum obce

Stav

velmi dobrý

Konstrukce

panelová

Energetická úspora

A - Mimořádně úsporná

Vlastnosti

bike

Kolárna

Parkovani

Parkování

Vytah

Výtah

wifi

Internet

Sklep

Popis

Horní Planá je krásné městečko na jihovýchodní Šumavě ležící u lipenské vodní nádrže. Ve výhradním zastoupení majitelů zde nabízíme k prodeji byt 2+1o užitné ploše 68 m2 v revitalizovaném panelovém domě, přímo u náměstí.

Byt je orientovaný na západ, je v původním (ovšem zachovalém) stavu a je možné se rovnou nastěhovat. K bytu náleží sklepní kóje.

V nabízené nemovitosti vidíme také skvělou investiční příležitost, protože i po započtení nákladů na rekonstrukci je celková cena bytu výrazně nižší než pořizovací cena podobně velkých apartmánů nabízených v této lokalitě.

Tento byt nabízí jak možnost osobního, tak i komerčního využití, a to ve formě dlouhodobých či krátkodobých pronájmů.

V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, včetně školy, školky, zdravotnických zařízení, pošty a supermarketu. Pronájmy jsou zde velmi žádané, protože turistická sezóna na Lipně je celoroční, lidé přijíždějí za sporty a odpočinkem jak v létě, tak v zimě a mnozí oceňují blízkost lipenské nádrže s nejkrásnější pláží (10 min. chůze) nebo převoz Horní Planá - Bližší Lhota. Místo je žádané též díky možnosti lyžování, v okolí se nachází Hochficht (Rakousko), Mitterdorf (Německo) nebo Frymburk. To vše při zachování klidu a atmosféry Lipna let minulých.

Ať už hledáte krásné místo k bydlení či rekreaci pro sebe a své nejbližší, nebo dobrou investici, ráda Vás přivítám na prohlídce tohoto bytu na mém oblíbením místě, v Horní Plané u Lipna.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Lenka Muselová

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz