prodej
Interaktivní mapa
Typ bytu
3+1
Podlahová plocha
59 m2
Vlastnictví
osobní
Poloha objektu
Stav
velmi dobrý
Konstrukce
smíšená
Energetická úspora
G - Mimořádně nehospodárná
Zrekonstruovaný, světlý byt 3+1 (60 m²) + sklep, Praha 10 – Strašnice.
Hledáte dokonalý domov pro svou rodinu v jedné z nejoblíbenějších rezidenčních čtvrtí Prahy, nebo bezpečnou investici s garantovaným výnosem?
Nabízíme k prodeji kompletně zrekonstruovaný byt s dispozicí 3+1 o podlahové ploše 60 m², k němuž náleží sklepní kóje (2 m²). Bytová jednotka se nachází ve 2. podlaží udržovaného bytového domu, který je situován v naprosto klidné slepé ulici bez automobilového provozu. Dominantou interiéru jsou precizně revitalizované dřevěné parkety, které bytu dodávají hřejivou atmosféru a nadčasový styl.
Dispozice a stav bytu:
• Stav: Po kompletní vkusné rekonstrukci – připraven k okamžitému nastěhování bez dalších investic.
• Podlahy: Reprezentativní, nově zrekonstruované klasické parkety v obytných místnostech.
• Úložné prostory: K bytu náleží praktický sklep o velikosti 2 m² v suterénu domu.
• Investiční potenciál: Byt byl dlouhodobě a velmi výhodně pronajímán.
Strašnice patří mezi vysoce žádané lokality s trvalým růstem nájemného, což z bytu činí skvělou příležitost pro ochranu vašich financí.
Dokonalá lokalita pro rodinný život:
Tento byt nabízí vzácnou kombinaci absolutního ticha a kompletní občanské vybavenosti v pěší vzdálenosti:
• Pro děti: Mateřská i základní škola se nacházejí doslova pár kroků od domovních dveří – žádné přecházení rušných silnic.
• Volný čas a sport: Pouhých 500 metrů (5 minut chůze) vás dělí od vyhlášeného volnočasového a sportovního areálu Gutovka (skatepark, lezecká stěna, vodní svět pro děti, kurty). V blízkosti najdete také rozsáhlý Malešický park.
• Kompletní služby: Pár minut od domu se nachází supermarket (Billa/Albert), vyhlášené místní pekárny, kavárny, restaurace, lékárna a Poliklinika Strašnice.
Výborný dopravní dostupnost:
• Tramvajová zastávka: 200 metrů od domu (přímé linky do centra, na Vinohrady i do Vršovic).
• Metro A (Strašnická): Pouhých 500 metrů od domu. V centru Prahy (Václavské náměstí) jste metrem za 10 minut.
• Autem: Velmi rychlé napojení na Jižní spojku a Městský okruh.
Proč si vybrat právě tento byt?
Strašnice si zachovávají kouzlo klidné čtvrti s komunitním životem, vzrostlými stromy a nízkou zástavbou, přitom nabízejí komfort rychlého spojení s tepajícím centrem metropole. Byt je díky třem samostatným pokojům a bezprostřední blízkosti škol ideální pro rodiny s dětmi, stejně jako pro investory hledající bezproblémovou nemovitost k pronájmu.
Nemovitost je v osobním vlastnictví a lze ji snadno financovat hypotékou, se kterou vám rádi pomůžeme.
Přijďte se sami přesvědčit o jedinečné atmosféře tohoto místa.
Rádi Vám umožníme prohlídku.
a pojďme se bavit osobně
Telefon