prodej

Prodej, byt, 3kk, České Budějovice, Jiráskovo nábřeží, 82 m2

6 390 000 Kč

Poloha
Jiráskovo nábř.
Ukázat na mapě

Plocha
82 m2

Dispozice
3+kk

1 / 18

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Typ bytu

3+kk

Podlahová plocha

82 m2

Vlastnictví

osobní

Poloha objektu

centrum obce

Stav

velmi dobrý

Konstrukce

cihlová

Energetická úspora

C - Úsporná

Popis

REALDOMUS Vám ve výhradním zastoupení majitele zprostředkuje koupi prostorného bytu o dispozici 3+kk ve druhém nadzemním podlaží historického bytového domu na nábřeží Vltavy.

Světlý a vkusně řešený byt o podlahové ploše 82 m2 má příjemnou východozápadní orientaci a je kompletně zrekonstruován. Osazena jsou nová plastová okna, byly vyměněny všechny rozvody, zhotovena nová nadčasová koupelna, instalována moderní kuchyňská linka z dřevěného masivu a lakovaných čelních desek, a byly položeny nové plovoucí podlahy.

Do bytové jednotky se vstupuje ze schodišťové podesty přes čtvercovou částečně otevřenou předsíň. Obytný prostor (obývací pokoj s jídelnou) a obě ložnice jsou orientovány na západ, zatím co koupelna a středová chodba s šatnou směřují na východ (obě místnosti s vlastními okny).

Otop bytu zajišťuje dálkové vytápění (Teplárna České Budějovice). Měsíční náklady související s užíváním bytu činili v sezóně 2021-2022 částku 2.750 Kč bez spotřeby elektrické energie, která se hradí samostatně v měsíčních zálohách ve výši 500 Kč.

Příslušenstvím bytu je neobvykle rozlehlý sklep v 1. PP domu, jehož výměra činí 12 m2 (výměra sklepu není zohledněna v podlahové ploše bytu).

Byt se nachází v širším centru jihočeské metropole, s výhledem na parkovou plochu a řeku Vltavu, kterou lemuje cyklistická stezka. Jiráskovo nábřeží je klidnou, atraktivní, žádanou a dobře dostupnou lokalitou nejen pro rodinu s dětmi.

Vstup do společných částí domu je umístěn ve vnitrobloku, který je přístupný z ul. Budivojova, a je tvořen ozeleněným pozemek o výměře 620 m2. Pozemek přináleží k domu a lze zde spolehlivě nalézt parkovací místo. Další variantou parkování jsou zóny vyhrazené pro rezidenty, které jsou jak na Jiráskovo nábřeží, tak i v ul. Budivojova a dále přilehlých ulicích.

Bližší informace o předmětu prodeje Vám poskytne REALDOMUS.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Petr Wölfl

Telefon

603534444

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz