prodej

Prodej, chalupa, Lhenice, Prachatice

cena na dotaz

Poloha
Prachatická
Ukázat na mapě

Plocha
680 m2

1 / 25

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

klidná část obce

Stav

velmi dobrý

Konstrukce

smíšená

Popis

Realdomus má pro vás exkluzivní nabídku!

Prodej vesnického statku v malebném městysu Lhenice, který nabízí jedinečnou kombinaci obytné a hospodářské části na zastavěné ploše 680 m2 a obytné ploše cca 153 m2. K této nemovitosti náleží rozlehlá zahrada o rozloze 1592 m2 s ovocným sadem.

Tento statek je majiteli skvěle udržovaný. Střecha a krov jsou v dokonalém stavu, což zajišťuje dlouhodobou stabilitu. Bytová jednotka s dispozicí 3kk prošla v roce 1981 rekonstrukcí, během které došlo ke zvětšení oken, výměně stropu za hurdisky, instalaci nových příček, vyvložkování komína a modernizaci vodovodu a elektroinstalace. V roce 2014 byla provedena výměna plastových oken.

Interiér bytové jednotky zahrnuje dvě vstupní chodby, kuchyni s obývacím pokojem, dva další pokoje, koupelnu s vanou a sprchovým koutem, samostatné WC, prádelnu a sklad na uchování potravin. Součástí je také sklep přístupný přímo z bytu. Velkou výhodou této nemovitosti je prostorná půda s obrovským potenciálem pro rozvoj. Díky této půdě může vzniknout rozšíření bytové jednotky. Tato možnost nejen zvyšuje hodnotu nemovitosti, ale poskytuje i unikátní příležitost pro nový obytný prostor.

Velký potenciál nabízí rozsáhlá hospodářská část, která otevírá dveře k nekonečným možnostem. Hospodářské plochy zahrnují stodolu, dílnu, garáž a další místnosti, z nichž každá nabízí unikátní potenciál pro rozvoj a využití.

Lhenice je známý městys s rozsáhlými třešňovými a jabloňovými sady, což mu po právu vyneslo přezdívku "Zahrada jižních Čech". Skvělá dostupnost do Prachatic a Českých Budějovic dělá z této lokality ideální místo pro klidný život s příležitostmi na dosah ruky.

Nenechte si ujít tuto unikátní příležitost a kontaktujte Realdomus pro více informací a prohlídku tohoto nádherného statku!

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Lucie Trojáková

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz