prodej

Prodej, chata, 33 m2, Dvorec, Borovany, okr. České Budějovice

1 090 000 Kč

Poloha
Borovany
Ukázat na mapě

Plocha
33 m2

Detaily
nemovitosti

1 / 12

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

polosamota

Stav

velmi dobrý

Konstrukce

cihlová

Popis

Tady lišky dávají dobrou noc! Líbila by se vám chata v přírodě, kde posedíte s přáteli u ohně? Kde si odpočinete od každodenních starostí? Společnost REALDOMUS vám zprostředkuje prodej chaty v obci Dvorec nedaleko Borovan.

Zděná chata s dispozicí 2+1. Vstup z velké terasy (10 m2) přímo do obývací pokoje, který je dominantou stavby (18 m2). Otevřený prostor, kde se nachází jídelní kout, gauč a úložné skříně. Romantickou atmosféru naladí vůně z kamen, které vytápějí celou chatu. V kuchyni je zařízená kuchyňská linka s plynovým vařičem. Z kuchyně je přístup na toaletu, kde je i druhý vstup do chaty. V patře pak nalezneme prostornou ložnici.

Chata je připojena na elektřinu. Voda se aktuálně užívá pouze dešťová. K chatě je přiveden vodovod z nedalekého statku, který není užíván. Kanalizace řešení septikem o velikosti 1 m3. Konstrukce chaty je zděná, střecha plechová. Stavba je na cizím pozemku, který je v pronájmu. Aktuální nájemné činí cca 2.000,- Kč / rok.

Úžasná klidná lokalita s rozmanitou možností výletů a aktivit. Nedaleko je například zoologická zahrada nebo památník Jana Žižky v Trocnově, kde je i nově otevřený Archeoskanzen Trocnov. V docházkové vzdálenosti dva rybníky.

Více informací o nemovitosti vám ochotně poskytne makléř nabídky.

Osobní prohlídku vřele doporučujeme.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Martin Obdržálek, MBA

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz