prodej

Prodej, chata 70m2, Svinaře-Řevnice, 1250m2 pozemek

8 400 000 Kč

Poloha
Sousedská
Ukázat na mapě

Plocha
70 m2

1 / 34

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

centrum obce

Stav

před rekonstrukcí

Konstrukce

smíšená

Popis

Realdomus ve výhradním zastoupení zprostředkuje prodej dvoupodlažní chaty v ulici Sousedská, část obce Svinaře, okres Beroun.

Celková zastavěná plocha objektu činí 51m², s užitnou plochou 70m². Nemovitost je situována na prostorné parcele o rozloze 1250m², která nabízí dostatek prostoru pro pohodlné bydlení a relaxaci v příjemném prostředí. Vjezd na pozemek je možný dvoukřídlými vraty.

V obci je mateřská škola, pošta, knihovna, konzum, sportovní areál a několik restaurací.

Vstup do chaty je přes předsíň, dále do obytné místnosti s krbem. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Z kuchyně je výhled i vstup na zahradu se vzrostlými ovocnými i okrasnými stromy.

V patře je místnost na spaní a vstup na terasu, která vyžaduje nutnou opravu. Momentálně se nachází objekt ve stavu před rekonstrukcí, což poskytuje novému majiteli možnost upravit si nemovitost podle svých představ. Nebo vystavět nový dům k bydlení.

Příjezd po obecní komunikaci. Přivedena voda čerpadlem z vlastní kopané studny o hloubce 25 m, veřejný vodovodní řad je vyveden na pozemku. Chata je napojena na veřejnou kanalizaci, je zaveden plyn, elektřina 230V a 400V.

Výborné spojení do Prahy po D4 nebo údolím Berounky za 30minut jste v Praze. Doprava autobusem či vlakem je v rámci PID. Obe Svinaře se nachází 25 km jihozápadně od centra Prahy. Je velmi oblíbeným místem, nejen pro turisty, cyklisty, ale i chataře a lidi, kteří chtějí žít v krásné přírodě. Svinaře jsou 4km od hlavní železniční tratě Praha – Beroun. Z Prahy vyjíždí vlaky ve špičce každých 30minut. Svinaře leží 6 km severozápadně od Mníšku pod Brdy a 6 km jižně od Karlštejna. Úchvatné lomy Amerika a Koněpruské jeskyně. Nejbližší okolí patří k tomu nejkrásnějšímu a nejzajímavějšímu co brdské lesy nabízejí, brána do nich se otevírá v Řevnicích. Známé lesní divadlo a vyhlášená hospoda U zrzavého paviána v Halounech. Bývalý lom nad Halouny, okolo kterého stojí chaty trampské osady El Paso.

Pokud pracujete na home office, můžete žít v dosahu krásné přírody a občas navštívit kancelář v Praze.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Veronika Pilařová, MBA

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz