prodej

Prodej, chata, Dobrá Voda u Horní Stropnice, okres České Budějovice

4 490 000 Kč

Poloha
Horní Stropnice
 

Plocha
136 m2

1 / 13

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

klidná část obce

Stav

velmi dobrý

Konstrukce

smíšená

Popis

Pokud hledáte krásu a klid Novohradských hor, tak vítejte na Dobré Vodě u Horní Stropnice.

Realdomus vám ve výhradním zastoupení zprostředkuje prodej rekreační nemovitosti na místě, které vás na první pohled okouzlí. Dobrá Voda je vyhlášena svým léčebným pramenem a nejčistším vzduchem v Čechách.

Útulná zděná chata s balkónem a prosklenou terasou s jedinečným výhledem na novohradské údolí obklopuje vzrostlá rozlehlá zahrada o rozloze přes 1000 m2, která skýtá prostor jak pro zahradničení, tak pro odpočinek.

Rekreační dům s užitnou plochou 136 m2 se nachází hned u cesty a má jak garáž, tak parkovací místo před domem, což může být velkou výhodou hlavně v zimě, kdy je sníh. Nemovitost se dá obývat celoročně a v zimě jsou zde protaženy i běžkařské stopy. V létě jsou zde k dispozici krásné trasy pro pěší i cykloturistiku.

V suterénu domu je k dispozici garáž a praktické pracovní prostory jako „černá kuchyně“, koupelna či místnost pro skladování potravin a dá se odsud navíc pohodlně projít až do obytné části domu.

Druhý vchod vede ze zahrady přes prosklenou terasu a zavede vás nejprve do obytné místnosti, kde jsou krbová kamna, která pohodlně vytopí celý dům.

Z této místnosti vedou prosklené dveře na zahradu a otevřené dřevěné schodiště do dalšího patra. Na obývák ještě navazuje kuchyňský kout s výhledem do zahrady a koupelna s WC a sprchovým koutem.

Ve druhém patře se nachází dvě ložnice – jedna s průchodem na prostornou lodžii, ale obě s jedinečným výhledem na novohradské údolí a Horní Stropnici. U schodiště je praktický úložný prostor.

V úplném podkroví chaty najdeme další zajímavý prostor pro dětské hry, romantické chvíle či jen tak pro přespání, když se vám najednou sejde více nocležníků.

Dům je napojen na vodovod, kanalizaci i elektřinu. Topit se dá kamny nebo elektrickými přímotopy, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.

Pokud vás místo a dům zaujaly, neváhejte a domluvte si prohlídku s makléřkou nemovitosti.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Ing. Ivana Štěpková

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz