prodej

Prodej chatového areálu, Jemčina, Stráž nad Nežárkou

6 900 000 Kč

Poloha
Hatín
 

Plocha
143 m2

1 / 25

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

polosamota

Stav

po rekonstrukci

Konstrukce

smíšená

Popis

REALDOMUS Vám ve výhradním zastoupení majitele zprostředkuje koupi unikátního chatového areálu v srdci chráněné krajinné oblasti Třeboňska, v obci Jemčina nedaleko Stráže nad Nežárkou.

Tento jedinečný chatový areál se nachází přímo u břehu Jemčinského rybníka. Nabízí 14 lůžek, skvělé sociální a technické zázemí. Dále je zde pergola pro večerní posezení či grilování, sauna a venkovní ochlazovací sprcha. Parkování přímo u vstupu do areálu. Velkou výhodou je pravidelná klientela návštěvníků.

Chatový areál se sestává ze zděné chaty s dispozicí 3+1 a dvou nově vystavěných přízemních chat o dispozici 2+1. Součástí je technické zázemí (kůlna, dřevník, místnost pro odpadní nádrže, místnost pro uskladnění kol, a úklidová místnost, pergola s krbem.

Zděná podsklepená chata o zastavěné ploše 44 m2 nabízí v přízemí vstupní chodbu, dále kuchyně s jídelním koutem a pohovkou. V prvním patře se nachází dvě ložnice (4x lůžko + 1x přistýlka). Chata je po kompletní a velice precizní rekonstrukci; nové rozvody elektřiny a vody, eurookna, střecha, zateplení atd. Vytápění zajišťují lokální kamna a částečně také podlahové vytápění.

Přízemní chatka, východně bezprostředně vedle zděné chaty o zastavěné ploše 41 m2 skýtá dispozici 2+kk (3x lůžko) a také skvělé technické zázemí. Vytápění zajišťují el. přímotopy.

Druhá přízemní chatka o zastavěné ploše 58 m2 disponuje kuchyňkou, jídelnou, dále ložnicí (4x lůžko) a koupelnou s WC. Najdeme zde saunu s ochlazovací sprchou a také dobré technické zázemí. Vytápění zajišťují lokální kamna a el. přímotopy.

Tato lokalita je ideálním místem pro ty, kdo hledají únik od hektického života. Obec Jemčina se nachází strategicky mezi Jindřichovým Hradcem a Třeboní, což zajišťuje dostupnost historických památek, infrastruktury i služeb.

Nenechte si ujít tuto výjimečnou nabídku a kontaktujte našeho makléře pro více informací a prohlídku.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Lucie Trojáková

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz