prodej

Prodej činžovního domu, 986 m2, Masarykovo nám. Jihlava

cena na dotaz

Poloha
Masarykovo náměstí
Ukázat na mapě

Plocha
986 m2

Detaily
nemovitosti

1 / 10

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

Stav

velmi dobrý

Konstrukce

cihlová

Energetická úspora

G - Mimořádně nehospodárná

Vlastnosti

Vytah

Výtah

wifi

Internet

Popis

RAELDOMUS zprostředkuje prodej činžovního domu na Masarykově náměstí v Jihlavě.

Nabízený objekt čp. 1211 se nachází na Masarykově náměstí v samém centru města Jihlava. Na vlastním pozemku p.č. 2648 a je prodáván spolu s pozemkem p.č. 2647/5 ve vnitrobloku s napojeném do ul. Palackého.

Prodávaná budova je řadová zděná stavba s jedním podzemním a pěti nadzemními podlažími. Původní stavba historického objektu byla na konci 90. let dvacátého stolení kompletně rekonstruována a z vnitrobloku přistavěna. V přistavěné části je umístěno centrální schodiště a výtah. Celkově jde o objekt dobrém technickém stavu, s patrným časovým opotřebením.

V 1. PP je umístěna vinárna se sociálním zázemím, sklady, úklidové komory a WC. V 1. a 2. NP jsou prodejní a skladové prostory užívané jako provozovna prodeje textilu. Tento prostor je obsazen dlouhodobým nájemcem.

Ve 3. a 4. NP se nacházejí ubytovací prostory a sociální zařízení. Tyto prostory jsou využívány pro dlouhodobé ubytování a individuální krátkodobé ubytování V 5. NP se nachází byt 4+1 s garsoniérou v podkroví.

Měsíční kumulovaný výnos z pronájmu obchodního prostor a ubytovacích kapacit může dosáhnout až 200tis. Kč měsíčně .

Objekt je umístěn v obchodně atraktivní lokalitě centra krajského města. Vzhledem k užití nemovitosti především pro komerční a residenční účely, je umístění v lokalitě s vysokou koncentrací potenciálních zákazníků. Výhodou je odsazení od průmyslových částí města, stejně jako blízkost jednotlivých prvků občanské vybavenosti. Umístění domu na jedné z nejcennějších a nejexponovanějších poloh v centru města jej předurčuje zejména ke komerčnímu využití, (1. PP, 1. NP a 2. NP), v dalších nadzemních podlažích pak k administrativním účelům nebo atraktivnímu bydlení. Pro město Jihlava byl schválen územní plán. Podle schváleného územního plánu odpovídá využití pozemků, budovy možnostem územního plánu. Objekt je velmi dobře dostupný MHD, když nejbližší zastávka je vzdálena cca 200 m, nádraží ČD „Jihlava - město“ vzdálené 900 m.

Doporučujeme prohlídku.

Pro její zajištění a pro pro bližší informace kontaktujte makléře.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Richard Rolfes

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz