prodej

Prodej, dům pro komerční využití, centrum, Horní Stropnice, Novohradské hory

1 250 000 Kč

Poloha
Horní Stropnice
Ukázat na mapě

Plocha
100 m2

1 / 9

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

MHD

1 min

Obchod

1 min

Cyklostezka

1 min

Park

5 min

Les

10 min

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

Stav

před rekonstrukcí

Konstrukce

smíšená

Energetická úspora

G - Mimořádně nehospodárná

Vlastnosti

Parkovani

Parkování

Zahrada

Zahrada

Sklep

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji městský řadový dům v centru Horní Stropnice, v Novohradských horách.

Nemovitost má skvělý potenciál pro investory. Vzhledem k tomu, že dům je ve stavu před rekonstrukcí, je možné využít jeho skvělé polohy v samém centru obce ke komerčnímu využití a zrealizovat zde projekt penzionu nebo apartmánového domu s možností zvýšení stavby o jedno či dvě patra. Dům stojí na pozemku o rozloze 348 m2, v případě zájmu je možné dokoupit za velmi výhodnou cenu dalších cca 400 m2 a zajistit si tak ještě větší klid a soukromí, které tento venkovní prostor za domem nabízí.

Stav objektu vyžaduje celkovou rekonstrukci, nicméně je plně napojen na inženýrské sítě - plynová, vodovodní i kanalizační přípojka jsou k dispozici a plně funkční.

Díky své výhodné poloze je tato nemovitost ideální pro investory hledající návratnost investice v krátkodobém i dlouhodobém horizontu.

Obec Horní Stropnice se nachází v přírodním parku Novohradské hory, asi 12 km jihovýchodně od města Trhové Sviny, 40 km od Českých Budějovic. Žije zde přibližně 1 500 obyvatel. V obci je mateřská školka i základní škola, zdravotnické středisko, obchody, sportovní areál a koupaliště. Okolí poskytuje možnosti rybolovu, turistiky, cyklistiky, v zimních měsících lyžování. Nedaleko se nachází hraniční přechod Šejby – Harbach pro pěší a cyklisty, přes který vede cyklotrasa Via Verde. Pro cyklisty zde také existuje na stejné cyklotrase přeshraniční propojení Lukov – Hirschenweis. V blízkosti obce je kulturní památka tvrz Cuknštejn.

V případě zájmu o prohlídku a další informace mne neváhejte kontaktovat.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Lenka Muselová

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz