prodej

Prodej, investiční pozemek, 7321 m2, Hamr

1 750 000 Kč

Poloha
Hamr
 

Plocha
7 321 m2

Detaily
nemovitosti

1 / 7

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

klidná část obce

Popis

Společnost REALDOMUS Vám ve výhradním zastoupení majitele zprostředkuje prodej investičního pozemku v obci Hamr nedaleko Třeboně.

Pozemek o ideální výměře 7321 m2. V současné době je platnou územně plánovací dokumentací pozemek veden jako zemědělská plocha. Zadní část pozemku protíná plocha V23 - plocha technické infrastruktury. Jedná se o vymezení stavebního záměru - vodovod. Již realizovaný vodovod s pitnou vodou vede též v zadní části, ve směru od hlavní silnice, kde se nachází šachta a výpustní potrubí s užitkovou vodou. Možnost připojení elektrické, vodovodní i plynové přípojky. Nutnost vybudování vlastní kanalizace.

Pozemek investičního charakteru s potenciálním budoucím využitím plochy pro bydlení venkovského charakteru, zejména formou rodinného domu, či venkovské usedlosti s možností odpovídajícího zázemí slučitelného s bydlením. Přípustné je i využití drobného podnikání nebo občanské vybavenosti. Podmínky prostorového uspořádání nejsou stanoveny.

Hamr je obec v okrese Jindřichův Hradec jihovýchodně od města Třeboň (cca 11 km), která poskytne veškerou občanskou vybavenost. Obec Hamr je známa svou malebnou přírodou. Podél obce protéká řeka Lužnice. Na severní straně leží soustava osmi velkých rybníků. Lokalita je rájem pro cyklistiku i turistiku. Své vyžití najdou milovníci vodních sportů na pískovnách, jejichž dno i břeh je pokryt pískem. Nachází se cca kilometr od zájmového pozemku.

Více informací Vám ochotně poskytne makléř nabídky.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Martin Obdržálek, MBA

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz