prodej

Prodej, kancelářské prostory, ulice Na Zlaté stoce, České Budějovice

2 890 000 Kč

Poloha
Na Zlaté stoce
 

Plocha
47 m2

Detaily
nemovitosti

1 / 7

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

Stav

novostavba

Konstrukce

cihlová

Energetická úspora

B - Velmi úsporná

Popis

REALDOMUS vám exkluzivně nabízí nebytový prostor (47 m2) ke komerčnímu využití. Prostor se nachází přízemí v novostavbě v atraktivní lokalitě Stromovka ulice Na Zlaté stoce. Skládá se ze vstupní chodby, prostorné místnosti a dále koupelny s moderním vybavením včetně sprchového koutu, závěsného WC a prostoru pro sušičku a pračku.

Jednou z předností této nemovitosti je napojení na teplárnu. Díky této výhodě může být prostor vytápěn efektivně a s nižšími náklady.

Lokalita nabízí výborné parkovací možnosti, což zvyšuje atraktivitu tohoto objektu pro podnikání. K dispozici je také možnost dokoupení parkovacího místa.

Tento nebytový prostor je vhodný pro investory hledající příležitosti k rozšíření svého podnikání. Jeho výhodná poloha a moderní vybavení zaručují potenciálním nájemcům nejen pohodlné podnikání, ale také příjemné prostředí pro zákazníky.

Jedním z hlavních přínosů této nemovitosti je skutečnost, že je momentálně pronajatá a využívá ji velmi spolehlivý nájemce. Tento fakt zajišťuje investorům stabilitu a předvídatelnost příjmů z pronájmu, což je klíčový faktor pro úspěšnou investici.

Pokud se zajímáte o tuto výjimečnou nemovitost, neváhejte nás kontaktovat pro více informací a domluvení prohlídky. Naše realitní společnost REALDOMUS Vám s radostí poskytne veškerou potřebnou asistenci a pomůže Vám s financováním Vaší investice.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Petra Wölflová

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz