prodej

Prodej, komerční nemovitost, bar, České Budějovice

5 500 000 Kč

Poloha
Chelčického
 

Plocha
150 m2

Detaily
nemovitosti

1 / 11

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

centrum obce

Stav

dobrý

Konstrukce

smíšená

Energetická úspora

G - Mimořádně nehospodárná

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji prostory kultovního baru 90. let, London Baru v Chelčické ulici, v těsné blízkosti Lannovy třídy a vlakového i autobusového nádraží.

Prodej se týká krásného sklepního prostoru o rozloze 150 m2, děleného na hlavní barový výčep, několik samostatných salonků a zázemí baru. Vstupní hala 10 m2, výčep 26,7 m2, větší salon s krbem 42,6 m2, salonek (č. 1) 8,82 m2, salonek (č. 2) 4,16 m2, salonek (č. 3) 4,96 m2, chodby 22 m2, 2x WC, WC pro zaměstnance, úklidová komora a sklad.

Prostory byly vybudovány před 30 lety, v průběhu následujících let proběhly menší rekonstrukce, byly položeny nové podlahy, obklady a dlažby WC. Bar je částečně zařízený nábytkem (stoly, židle, velký masivní bar) a nabízí místo k sezení pro cca 50 osob. Ve velkém salonku je funkční krb, který dotváří příjemnou atmosféru. Prostor je vytápěn plynem, napojený je na městskou kanalizaci i vodovod. Provoz baru byl ukončen v červnu tohoto roku.

Velkou výhodou této nabídky je to, že nabízí koupi komerční nemovitosti na zajímavém místě v Českých Budějovicích, ne pouhé přenechání provozu či nájmu a poskytuje tak budoucímu majiteli možnost investovat do vlastního majetku.

London Bar byl před 30 lety stylovým barem s nezaměnitelnými interiéry i atmosférou a přáním majitele je navrátit London Bar do života a život do London Baru.

Cena nemovitosti je k jednání. Ráda s vámi osobně projdu prostory baru i zodpovím vaše dotazy.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Lenka Muselová

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz