prodej

Prodej komerční, novostavba, dům se 2 apartmány, Novohradské hory

cena na dotaz

Poloha
Horní Stropnice
Ukázat na mapě

Plocha
140 m2

1 / 22

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

okraj obce

Stav

novostavba

Konstrukce

cihlová

Energetická úspora

C - Úsporná

Popis

Nádherný výhled na Novohradské hory a kostel na Dobré Vodě, pozemek o rozloze 5.367 m2 a kvalitně provedená novostavba domu o 2 apartmánech (1kk, 2kk) s terasami. To je ve zkratce popis domu v Horní Stropnici, který vám nyní představujeme. Dům, nabízející ubytování ve 2 samostatných, krásných apartmánech, je skvělou investiční příležitostí. Apartmány je možné využít pro krátkodobé i dlouhodobé pronájmy, neboť se nachází v žádané lokalitě Novohradských hor, kam za oddychem i sportem vyráží lidé toužící po klidu a odpočinku. V okolí je také mnoho sportovních příležitostí, oblíbené cyklotrasy i lyžařské trasy, to vše stále ještě bez enormního náporu turistů, jak je tomu například na Šumavě nebo Lipensku.

Novostavba je postavena v okrajové části obce, má samostatnou příjezdovou cestu a nabízí nejen překrásný výhled, ale i klid a soukromí. Dům byl kolaudován v roce 2022 a na 140 m2 nabízí 2 samostatné bytové jednotky, byt 2+kk (59 m2) a byt 1+kk (39 m2), obě s vlastními terasami a krytým parkovacím stáním. Velkou výhodou jsou i nízké provozní náklady, a to díky kvalitnímu zhotovení stavby a zateplení.

Apartmány jsou vytápěny krásnými a výkonnými kamny, podlahy v hale a koupelnách mají podlahové topení. Oba apartmány mají vestavěnou kuchyňskou linku se spotřebiči a součástí prodeje je i další vnitřní vybavení. Dům je napojen na obecní vodovod, odpad je řešen tříkomorovým septikem s dostatečnou kapacitou pro obě jednotky.

Velkou výhodou bungalovu je opravdu rozlehlý pozemek, který k němu náleží. Část pozemku je oplocena a patří přímo k užitné zahradě, na které stojí velká pergola. Druhá část pozemku leží za oplocením, navazuje na okolní louky a budoucí majitel má tak zaručen nerušený výhled a soukromí i do budoucna.

Obec Horní Stropnice se nachází v přírodním parku Novohradské hory, asi 12 km od města Trhové Sviny. Žije zde přibližně 1 500 obyvatel. V obci je mateřská školka, základní škola, nákupní středisko i sportovní a kulturní zázemí. Nedaleko se nachází cyklotrasa Via Verde a v zimních měsících nabízí okolí trasy lyžařské.

S radostí Vás v této nádherné nemovitosti osobně přivítám, jsem přesvědčena, že budete tímto domem mile překvapeni a zároveň i okouzleni okolním prostředím.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Lenka Muselová

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz