prodej

Prodej, komerční objekt, obec Soběslav

cena na dotaz

Poloha
Nová
Ukázat na mapě

Plocha
536 m2

1 / 22

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

Stav

velmi dobrý

Konstrukce

smíšená

Energetická úspora

G - Mimořádně nehospodárná

Popis

REALDOMUS Vám zprostředkuje prodej komerčního objektu provozovaného ke sportovnímu vyžití v obci Soběslav se zpracovanou studií pro přestavbu na Sport Hotel s byty.

Jednopodlažní objekt se dřevěnou nadstavbou o zastavěné ploše 536 m2 je umístěn u hlavní silnice a sousedí s fotbalovým stadionem. Objekt prošel částečnou rekonstrukcí v roce 1996, kdy byla přistavěna i část s multifunkční halou a squashový kurt.

Přízemí - sport bar se zázemím a posezením pro hosty, squashový kurt, tělocvična pro skupinové lekce a badminton apod. Dále je zde vybavené fitness, dámské a pánské šatny, sprchy, oddělené toalety. Ve wellness části je finská sauna, infrasauna, pára a relaxační zóna.

Podkroví - 1x místnost aktuálně sloužící jako denní místnost.

Je zpracována arch. studie na rozvoj objektu a přestavbu na Sport hotel, kde se počítá se zachováním provozu sportoviště, s ubytováním pro 39 osob a 11-ti byty.

Vytápění kotlem na tuhá paliva, částečně podlahové vytápění. TUV zajištuje el. bojler. Parkování je možné na vyhrazeném parkovišti před objektem. Na objekt prakticky navazuje obecní sportovní stadion s dalšími venkovními aktivitami.

Podrobnosti u makléře zakázky. Zajistíme financování na nákup nemovitosti. Prohlídku doporučujeme.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Petra Wölflová

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz