prodej

Prodej, multifunkční komerční areál, 4 238 m2, Český Krumlov

cena na dotaz

Poloha
Nádražní
Ukázat na mapě

Plocha
2 130 m2

1 / 32

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

MHD

2 min

Obchod

2 min

Cyklostezka

1 min

Nemocnice

10 min

Park

5 min

Les

5 min

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

okraj obce

Stav

velmi dobrý

Konstrukce

cihlová

Energetická úspora

G - Mimořádně nehospodárná

Vlastnosti

Parkovani

Parkování

Zahrada

Zahrada

wifi

Internet

Garáž

Pergola

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji multifunkční areál v Českém Krumlově, situovaný v komerčně zajímavé části města, na Nádražním Předměstí. Tento areál o celkové ploše pozemku 4 238 m² nabízí unikátní příležitost k získání rentabilní a stabilní investice.

Areál poskytuje 2 656 m² plochy k pronájmu v různých typech provozu, jako jsou kanceláře, skladovací a prodejní prostory, garáže, gastro zařízení a byty. Všechny prostory jsou dlouhodobě pronajaty.

Z celkové plochy je 1 899 m² využíváno jako skladovací, prodejní a kancelářské prostory, 445 m² tvoří byty a 312 m² představují gastro provozy. Oblíbená klimatizovaná kavárna a cukrárna o rozloze 158 m² poskytuje 20 míst uvnitř a 40 míst venkovního sezení, zavedená jídelna o výměře 154 m² nabízí 28 míst uvnitř a 24 míst venkovního sezení. Areál disponuje celkem 26 parkovacími místy.

Provozy jsou umístěny v různých typech staveb, je zde hlavní zděná budova a několik dalších montovaných a kontejnerových staveb. Vytápění je zajištováno převážně plynem, některé budovy jsou vytápěny elektřinou. Celý areál je napojen na městský vodovodní řád a kanalizaci. Velkou výhodou je též dobrý stav celého areálu, což zaručuje dlouhodobou udržitelnost a minimální investiční náklady na údržbu.

Shrneme-li klíčové důvody pro tuto investici, budou to převážně:

- stabilní příjmy: díky dlouhodobým pronájmům je zajištěn stabilní příjem z investice,

- rozmanitost prostor: areál nabízí širokou škálu prostor pro různé podnikatelské aktivity, od kanceláří a skladů po gastronomické provozy a byty,

- výhodná lokalita: Český Krumlov je díky své poloze blízko německých a rakouských hranic komerčně zajímavým místem,

- investiční potenciál: s výjimečnou rentabilitou investice a stabilními nájmy má tento objekt obrovský potenciál pro zhodnocení kapitálu.

S dlouhodobě pronajatými prostory na základě platných smluv představuje tato nabídka nejen velmi zajímavou rentabilní investici. ale také potenciál k dalšímu rozvoji a optimalizaci výnosů. Bližší informace k výši převodní ceny a formě transakce poskytne RK REALDOMUS. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Lenka Muselová

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz