prodej

Prodej, nebytový prostor, parkovací místo, Na Zlaté stoce, České Budějovice

2 990 000 Kč

Poloha
Na Zlaté stoce
 

Plocha
47 m2

Detaily
nemovitosti

1 / 7

Poloha a okolí

MHD

1 min

Obchod

5 min

Centrum města

10 min

Cyklostezka

1 min

Nemocnice

10 min

Park

2 min

Les

5 min

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

Stav

novostavba

Konstrukce

cihlová

Energetická úspora

B - Velmi úsporná

Vlastnosti

Parkovani

Parkování

Vytah

Výtah

wifi

Internet

wheelchair

Bezbariérový přistup

Popis

REALDOMUS vám exkluzivně nabízí nebytový prostor (47 m2) ke komerčnímu využití s venkovním parkovacím místem. Prostor se nachází přízemí v novostavbě v atraktivní lokalitě Stromovka ulice Na Zlaté stoce. Skládá se ze vstupní chodby, prostorné místnosti a dále koupelny s moderním vybavením včetně sprchového koutu, závěsného WC a prostoru pro sušičku a pračku.

Jednou z předností této nemovitosti je napojení na teplárnu. Díky této výhodě může být prostor vytápěn efektivně a s nižšími náklady.

Parkovací místo je na přilehlém parkovišti.

Tento nebytový prostor je vhodný pro investory hledající příležitosti k rozšíření svého podnikání. Jeho výhodná poloha a moderní vybavení zaručují potenciálním nájemcům nejen pohodlné podnikání, ale také příjemné prostředí pro zákazníky.

Jedním z hlavních přínosů této nemovitosti je skutečnost, že je momentálně pronajatá a využívá ji velmi spolehlivý nájemce. Tento fakt zajišťuje investorům stabilitu a předvídatelnost příjmů z pronájmu, což je klíčový faktor pro úspěšnou investici.

Pokud se zajímáte o tuto výjimečnou nemovitost, neváhejte nás kontaktovat pro více informací a domluvení prohlídky. Naše realitní společnost REALDOMUS Vám s radostí poskytne veškerou potřebnou asistenci a pomůže Vám s financováním Vaší investice.

Neváhejte tedy a obraťte se na nás ještě dnes. Jsme tu pro Vás!

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Petra Wölflová

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz