prodej

Prodej, penzion a restaurace, Vnitřní město, Český Krumlov

cena na dotaz

Poloha
Český Krumlov
Ukázat na mapě

Plocha
700 m2

1 / 38

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Obchod

1 min

Centrum města

1 min

Cyklostezka

2 min

Nemocnice

10 min

Park

5 min

Les

10 min

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

Stav

velmi dobrý

Konstrukce

cihlová

Energetická úspora

G - Mimořádně nehospodárná

Vlastnosti

Zahrada

Zahrada

wifi

Internet

Pergola

Popis

REALDOMUS Vám nabízí k prodeji penzion s restaurací, nacházející se na hlavní turistické trase v historickém centru Českého Krumlova v ulici Kájovská. Aktualizovaná cena nemovitosti.

Nemovitost s ojedinělou atmosférou se nachází na velmi turisticky frekventovaném místě. Je zde zavedená restaurace se salónkem, celoročně oblíbená terasa do ulice a penzion Marie, který nabízí ubytování hostů s vysokým hodnocením kvality služeb.

V přízemí je restaurace s moderním barem, salónek pro hosty penzionu a plně vybavená kuchyně splňující povinné standardy a technické zázemí pro personál.

V 1. patře a v podkroví jsou stylové pokoje pro hosty, recepce pro penzion, prádelna a vstup na malebný dvorek ve vnitrobloku. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou a WC. V zadní části domu je možnost dostavět podkroví a navýšit kapacitu pokojů.

Plocha pozemku činí 291 m2.

Celoročně využívaná terasa s krásným pohledem na menší náměstí „Na Louži“. Objekt je částečně podsklepený. Hlavní rekonstrukce probíhala v letech 1994-1998. Vybavení kuchyně a penzionu se průběžně obnovuje a modernizuje.

Český Krumlov je jako významné město na seznamu UNESCO, vyhledávané návštěvníky, jak z České republiky, tak ze zahraničí.

Více informací o nemovitosti a aktuální ceně u realitního zprostředkovatele nabídky. Doporučujeme prohlídku této atraktivní nemovitosti.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Petra Wölflová

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz