prodej

Prodej, penzion a restaurace, Vnitřní město, Český Krumlov

cena na dotaz

Poloha
Kájovská
Ukázat na mapě

Plocha
700 m2

1 / 38

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

Stav

velmi dobrý

Konstrukce

cihlová

Energetická úspora

G - Mimořádně nehospodárná

Popis

Exkluzivní nabídka! Penzion s restaurací v historickém centru Českého Krumlova!

REALDOMUS přináší exkluzivní příležitost k nákupu jedinečné nemovitosti v srdci Českého Krumlova! Nabízíme k prodeji penzion s restaurací, který se nachází přímo na hlavní turistické trase v ulici Kájovská.

Tato jedinečná nemovitost s ojedinělou atmosférou je situována na velmi frekventovaném místě, ideálním pro podnikání v turisticky atraktivní lokalitě. Zahrnuje zavedenou restauraci s elegantním salónkem, trvale oblíbenou terasu směřující do ulice a penzion Marie, který nabízí ubytování pro hosty s vysokým hodnocením kvality služeb.

V přízemí objektu se nachází zařízená restaurace s půvabným barem, útulným salónkem pro hosty penzionu a vybavená kuchyně, splňující veškeré povinné standardy a vybavená technickým zázemím pro personál.

V horních patrech domu se rozkládají stylové pokoje pro hosty, recepce pro penzion, praktická prádelna a vstup do malebného dvorku ve vnitrobloku. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou a WC, a v zadní části domu je možnost rozšíření kapacity pokojů dostavbou podkroví.

Celoročně využívaná terasa s kouzelným výhledem na malebné náměstí „Na Louži“ představuje ideální místo pro pohodové posezení a pozorování městského pulsu. Objekt je částečně podsklepený a prošel hlavní rekonstrukcí v letech 1994-1998. Jak vybavení kuchyně, tak i vybavení penzionu jsou průběžně obnovovány a modernizovány, aby splňovaly veškeré potřeby hostů.

Český Krumlov, jako významné město zapsané na seznamu UNESCO, je vyhledávanou destinací jak pro návštěvníky z České republiky, tak ze zahraničí, což tuto nabídku činí ještě atraktivnější.

Pro více informací o této jedinečné nemovitosti a o ceně kontaktujte našeho realitního zprostředkovatele. Nově nastavená cena!

Kontaktujte nás pro více informací a prohlídku!

REALDOMUS - Vaše spolehlivá cesta k exkluzivním nemovitostem v Českém Krumlově!

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Petra Wölflová

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz