prodej

Prodej, pozemek 1250 m2, Řevnice-Svinaře

6 490 000 Kč

Poloha
Sousedská
Ukázat na mapě

Plocha
51 m2

1 / 20

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

centrum obce

Popis

Realdomus ve výhradním zastoupení zprostředkuje prodej pozemku o rozloze 1250 m2 s dvoupodlažní chatou ke zbourání v ulici Sousedská, část obce Svinaře, okres Beroun.

Parcela má krásné vzrostlé ovocné a okrasné stromy a nachází se v místě výstavby nových domů. Zároveň poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné bydlení a relaxaci v příjemném prostředí. Vjezd na pozemek je možný dvoukřídlými vraty.

V obci je mateřská škola, pošta, knihovna, konzum, sportovní areál a několik restaurací.

Pozemek je kompletně zasíťovaný. Voda z vlastní kopané studny 25 m, a je vyvedena přípojka na vodovodní řad na pozemku. Dále je přiveden plyn a obecní kanalizace, elektřina 230V a 400V. Příjezd je po obecní komunikaci. V okolí již probíhá výstavba domů.

Momentálně se nachází objekt ve stavu před rekonstrukcí, což poskytuje novému majiteli možnost upravit si nemovitost podle svých představ. Nebo vystavět nový dům k bydlení.

Výborné spojení do Prahy po D4 nebo údolím Berounky za 30minut jste v Praze. Doprava autobusem či vlakem je v rámci PID. Obec Svinaře se nachází 25 km jihozápadně od centra Prahy. Je velmi oblíbeným místem, nejen pro turisty, cyklisty, ale i chataře a lidi, kteří chtějí žít v krásné přírodě. Svinaře jsou 4km od hlavní železniční tratě Praha – Beroun. Z Prahy vyjíždí vlaky ve špičce každých 30minut. Svinaře leží 6 km severozápadně od Mníšku pod Brdy a 6 km jižně od Karlštejna. Úchvatné lomy Amerika a Koněpruské jeskyně. Nejbližší okolí patří k tomu nejkrásnějšímu a nejzajímavějšímu co brdské lesy nabízejí, brána do nich se otevírá v Řevnicích. Známé lesní divadlo a vyhlášená hospoda U zrzavého paviána v Halounech. Bývalý lom nad Halouny, okolo kterého stojí chaty trampské osady El Paso.

V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléřku. Cena je k jednání.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Veronika Pilařová, MBA

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz