prodej

Prodej, pozemek, pro bydlení, 1163m2, Litvínovice

cena na dotaz

Poloha
Litvínovice
Ukázat na mapě

Plocha
1 163 m2

1 / 12

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

MHD

5 min

Obchod

5 min

Centrum města

10 min

Cyklostezka

2 min

Nemocnice

10 min

Park

5 min

Les

5 min

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

okraj obce

Popis

Právě vám přinášíme skvělou příležitost vlastnit luxusní parcelu pro bydlení v obci Litvínovice. Tento pozemek se nachází na klidném a krásném místě a je ideální pro stavbu rodinného domu. S celkovou výměrou pozemku 1 163 m2, máte dostatek prostoru pro vytvoření svého vysněného domova.

Díky územně plánovací dokumentaci je tento pozemek vhodný pro výstavbu samostatného rodinného domu. Infrastruktura, jako jsou voda, plyn, kanalizace a elektřina, jsou již připraveny v kapličce u parcely. Hotová je i místní asfaltová komunikace. Aktuálně je možné si vybrat ze třech parcel.

Litvínovice jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají bydlení v klidné a lukrativní lokalitě nedaleko Českých Budějovic (5 minut z centra). Tato obec nabízí všechny potřebné služby a vybavení, včetně školy, školky, MHD a restaurace. Navíc Litvínovice žijí bohatým kulturním životem.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte kontaktovat naši realitní makléřku, která Vám poskytne další informace a odpoví na Vaše dotazy. Už se těšíme na Vaši zpětnou vazbu a budeme rádi, když Vám pomůžeme najít nový domov v Litvínovicích.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Petra Wölflová

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz