prodej

Prodej, pozemek, pro bydlení, 1163m2, Litvínovice

cena na dotaz

Poloha
Litvínovice
 

Plocha
1 163 m2

1 / 16

Poloha a okolí

MHD

5 min

Obchod

5 min

Centrum města

10 min

Cyklostezka

2 min

Nemocnice

10 min

Park

5 min

Les

5 min

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

okraj obce

Popis

Právě vám přinášíme skvělou příležitost vlastnit luxusní parcelu pro bydlení v obci Litvínovice. Tento pozemek se nachází na klidném a krásném místě a je ideální pro stavbu rodinného domu. S celkovou výměrou pozemku 1 163 m2, máte dostatek prostoru pro vytvoření svého vysněného domova.

Díky územně plánovací dokumentaci je tento pozemek vhodný pro výstavbu samostatného rodinného domu. Infrastruktura, jako jsou voda, plyn, kanalizace a elektřina, jsou již připraveny v kapličce u parcely. Hotová je i místní asfaltová komunikace. Aktuálně je možné si vybrat ze dvou parcel.

Na pozemku je možné realizovat například dům, který je ve vizualizacích. Návrh domu je zpracován kanceláří Atelier Klein. Je možné využít službu Design and build- garance ceny stavby podle cílové částky.

Litvínovice jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají bydlení v klidné a lukrativní lokalitě nedaleko Českých Budějovic (5 minut z centra). Tato obec nabízí všechny potřebné služby a vybavení, včetně školy, školky, MHD a restaurace. Navíc Litvínovice žijí bohatým kulturním životem.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte kontaktovat naši realitní makléřku, která Vám poskytne další informace a odpoví na Vaše dotazy. Už se těšíme na Vaši zpětnou vazbu a budeme rádi, když Vám pomůžeme najít nový domov v Litvínovicích.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Petra Wölflová

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz