prodej

Prodej, pozemek pro bydlení 741 m2, Třeboň

3 553 200 Kč

Poloha
Třeboň
Ukázat na mapě

Plocha
741 m2

Detaily
nemovitosti

1 / 5

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

centrum obce

Popis

V přímém zastoupení majitele Vám nabízíme 2 poslední volné parcely ve čtvrti rodinných domů v Třeboni, ulice Líbalova. Cena pozemků je konečná, bez další provize RK.

Pozemky o výměře 741 m2 a 756 m2 jsou plně zasíťovány (elektrorozvaděč, hlavní uzávěr plynu, vodovodní šachta s vodoměrem, šachta se splaškovou a dešťovou vodou) a připraveny k okamžité výstavbě (shrnutá ornice). Na každém z pozemků je také zaveden optický kabel na internet.

Maximální zastavitelnost parcel je 35 %, minimální zastoupení zeleně na pozemcích 40 m% a dle územního plánu zde mohou být postaveny až třípodlažní domy. Pozemky nabízejí krásné bydlení v srdci Třeboně, v klidné čtvrti vilek a rodinných domů.

Pokud Vás některý z pozemků zaujme jako dobrá investice, nebo se stane místem Vašeho budoucího bydlení, rádi Vám zprostředkujeme jeho koupi. Pozemky jsou volně přístupné z ulice Líbalova a můžete se na ně kdykoli podívat, pokud upřednostníte jejich prohlídku s námi, rádi se s Vámi v Třeboni potkáme a poskytneme Vám jakékoli další informace. Kontaktujte, prosím, makléřku zakázky.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Lenka Muselová

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz