prodej

Prodej, pozemek pro bydlení, 816m2, Vidov, okres České Budějovice

cena na dotaz

Poloha
Vidov
Ukázat na mapě

Plocha
816 m2

1 / 7

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

MHD

7 min

Obchod

7 min

Cyklostezka

3 min

Nemocnice

20 min

Park

7 min

Les

5 min

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

klidná část obce

Vlastnosti

Parkovani

Parkování

Zahrada

Zahrada

Popis

Hledáte jedinečné místo pro stavbu vašeho domu na klidném místě, s krásným výhledem a přitom s výbornou dostupností do Českých Budějovic?

RK Realdomus vám ve výhradním zastoupení majitelů zprostředkuje pozemek o velikosti 816m2 s orientací na jihozápad s úchvatným výhledem na Blanský les a vrchol Kleť.

Tento pozemek je plně zasíťovaný, což zahrnuje elektřinu, vodu, plyn a kanalizaci, takže jste připraveni k výstavbě vašeho domova bez dalších obtíží.

Jednou z výhod tohoto pozemku je již hotová projektová dokumentace od renomovaného architekta pro stavbu na daném místě. Díky tomu můžete snadno začít s plánováním a realizací vašeho domova přesně podle vašich představ.

Lokalita nabízí vynikající dostupnost do Českých Budějovic včetně MHD, což znamená pohodlné cestování do práce či do školy. V nedaleké budoucnosti je plánována výstavba základní školy i mateřské školy, což činí tuto lokalitu ještě atraktivnější pro rodiny s dětmi.

Nezmeškejte tuto skvělou příležitost vlastnit pozemek pro váš budoucí domov! Pro více informací či prohlídku tohoto místa neváhejte kontaktovat makléřku této nemovitosti.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Ing. Ivana Štěpková

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz