prodej

Prodej, pozemek pro bydlení 855 m2, Adamov u Českých Budějovic

3 800 000 Kč

Poloha
Adamov
 

Plocha
855 m2

1 / 10

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

centrum obce

Popis

Pozemek v Adamově Vám poskytne skvělou (a dnes již spíš výjimečnou) příležitost bydlet v blízkosti Českých Budějovic (7 km do centra), a to se zachováním klidného venkovského rázu života. Pozemek nabízí nádherný výhled jak do okolní krajiny, jejíž součástí je Kleť a Novohradské hory, tak na osvícený kostel v Rudolfově a České Budějovice.

Tento jedinečný pozemek v původní zástavbě o celkové výměře 855 m² je jako stvořený pro ty, kteří touží po vlastním domově v klidném a příjemném prostředí, zároveň potřebují mít na dosah školku, školu, obchody a uvítají časově krátký dojezd do práce v Českých Budějovicích.

Pozemek má vlastní příjezdovou cestu, je zasíťovaný a pro ty, kteří chtějí bydlet rychle, je dokonce připraven stavební projekt na nádherný rodinný dům, který je citlivě sladěn s okolní zástavbou. Projekt je součástí prodejní ceny. Díky jihozápadní orientaci pozemku budete mít příjemné sluneční paprsky ve svém domově po celý den.

Pokud máte zájem o prohlídku, další informace, nahlédnutí do stavebního projektu či všechno jmenované, neváhejte mne kontaktovat. Těším se na možnost Vás přivítat jako nového majitele tohoto kouzelného místa.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Lenka Muselová

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz