prodej

Prodej, pozemek pro rodinný dům, Mojkov, 2.661 m2

cena na dotaz

Poloha
Vlachovo Březí
Ukázat na mapě

Plocha
2 661 m2

1 / 12

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Obchod

20 min

Cyklostezka

1 min

Nemocnice

20 min

Les

3 min

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

okraj obce

Vlastnosti

Parkovani

Parkování

Zahrada

Zahrada

Popis

REALDOMUS Vám ve výhradním zastoupení majitele zprostředkuje koupi jedinečného pozemku v obci Mojkov, která se nachází 4,5 km jihozápadním směrem od spádové obce Vlachovo Březí.

Rozlehlý pozemek o výměře 2.661 m2 je situován na klidném místě v jihovýchodní části malebné vísky Mojkov. Parcela s mírnou svažitostí nabízí otevřené výhledy jak do místní zachovalé přírody tak i na Libín, Knížecí Stolec, Boubín a další scenérii šumavských vrchů.

Podle platné územně plánovací dokumentace lze na pozemku vystavět rodinný dům s podkrovím a vedlejší stavby, při maximální zastavitelnosti pozemku 35 %.

Pozemek je přístupný ze severní strany po asfaltové komunikaci a nebo ze severozápadní pozice po obecní zpevněné ceně. Na pozemku je přípojka elektřiny. Zdroj vody je v lokalitě standardně řešen hydrogeologickými vrty, které jsou zde velmi vydatné bez potřeby jakékoliv úpravy. Likvidace splaškových vod je schválena formou vícekomorových septiků s pískovým filtrem.

Obec Mojkov je obklopena lesy a loukami v nadmořské výšce cca 800 m n. m. Obec není průjezdná, končí zde silnice, takže je zde minimální provoz a klid. Historickou dominantou je kaple z 18. století, místem vede turistická i cyklistická stezka. Výhodou polohy je blízkost oblíbených šumavských cyklostezek a lyžařských areálů (Zadov, Kvilda, Modrava, Nové Hutě ...). Potřebná občanská vybavenost je situována v nedalekém Vimperku nebo Prachaticích.

Bližší informace o předmětu a podmínkách prodeje Vám poskytne REALDOMUS.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Petr Wölfl

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz