prodej

Prodej, pozemek pro výrobu a skladování, Ledenice, 4.401 m2

cena na dotaz

Poloha
Ledenice
Ukázat na mapě

Plocha
4 401 m2

Detaily
nemovitosti

1 / 7

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

okraj obce

Popis

REALDOMUS Vám ve výhradním zastoupení majitele zprostředkuje koupi pozemku pro komerční výstavbu v katastrálním území Ledenice.

Zájmový pozemek se nachází na okraji jižní části obce Ledenice v lokální průmyslové zóně při komunikaci II. třídy č. 157 směrem na Městys Borovany. Pozemek bezprostředně navazuje na místní bezimisní průmyslovou zástavbu a je přístupný po nově zbudované asfaltové komunikaci.

Pozemek je napojen na kompletní infrastrukturu (voda, kanalizace, elektřina, plyn).

Z hlediska platné územně plánovací dokumentace se jedná o pozemek definovaný jako "plocha výroby a skladování", přičemž explicitně přípustné je využití i pro další různorodé objekty - ekonomické aktivity (např. FVE, bioplynová stanice, občanská vybavenost, administrativa, DI a TI infrastruktura a pod.).

Územně plánovací dokumentace blíže nedefinuje obvyklé stavební regulativy (míra zastavitelnosti, výškové omezení, architektonické provedení a pod).

Majitel pozemku disponuje pravomocným stavebním povolením, které umožňuje jeho využití pro navazující stavební řízení ve smyslu změny stavby před dokončením. Grafická část inzertní informace obecně naznačuje povolený stavební záměr.

Bližší informace a podklady o předmětu a způsobu prodeje Vám poskytne REALDOMUS.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Petr Wölfl

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz