prodej

Prodej, pozemek, Úročnice, část města Benešov, 899 m2

cena na dotaz

Poloha
Benešov
Ukázat na mapě

Plocha
899 m2

Detaily
nemovitosti

1 / 4

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

klidná část obce

Popis

REALDOMUS Vám ve výhradním zastoupení majitele zprostředkuje prodej pozemku v Úročnici nedaleko Benešova.

Pozemek o ideální výměře 899 m2. Dle platné územně plánovací dokumentace je pozemek pro bydlení individuální v rodinných domech - vesnické. Hlavním využitím těchto pozemků je bydlení v rodinných domech klasického vesnického typu s případným hospodářským zázemím. Přípustná jsou i přechodná ubytování turistů, lokální služby obyvatelům, zdravotní zařízení. Nepřípustné způsoby staveb jsou naopak bytové, či řadové domy.

Bydlením vesnického typu se rozumí nízkopodlažní zástavba v kontextu s krajinou. Stavební formy se mají vyznačovat jednoduchým, čistým řešením, spíše podélného půdorysu s využitelným přízemím a podkrovím. Střecha sedlová nebo pultová s klasickým sklonem 35° - 45°. Této stavební formě má odpovídat objem stavby alespoň 75%.

Obec v současné době nedisponuje vodovodním řádem a kanalizací, nutno zbudovat vlastní vrt a kanalizaci. Součástí je prodej ideálního podílu 1/2 na příjezdové cestě k pozemku.

Úročnice je obec mezi Benešovem a Týncem nad Sázavou, která je částí města Benešov. Obec je místem pro klidné rodinné bydlení s dobrou dostupností hlavního města Prahy.

Více informací Vám ochotně poskytne makléř nabídky.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Martin Obdržálek, MBA

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz