prodej

Prodej, průmyslový areál, České Vrbné, 3.128 m2

25 980 000 Kč

Poloha
České Vrbné
Ukázat na mapě

Plocha
1 120 m2

Detaily
nemovitosti

1 / 10

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

klidná část obce

Stav

dobrý

Konstrukce

smíšená

Energetická úspora

G - Mimořádně nehospodárná

Popis

REALDOMUS vám ve výhradním zastoupení vlastníka zprostředkuje prodej areálu - souboru nemovitostí v katastrálním území České Vrbné.

Předmět prodeje je bývalou zemědělskou usedlostí, která byla částečně adaptována a užívána jako areál stavební firmy.

Areál má charakter uzavřeného dvora, kde čelní strana je tvořena štítem skladu, zdí s vjezdovými vraty a vrátky a štítem administrativní části. Levou stranu dvora představují dva sklady a dělící zeď. Pravé křídlo dvora zahrnuje administrativní část, šatny se sociálním zařízením, sklad a kolna. Zadní - západní strana dvora tvoří kolna a sklad.

Areál má vlastní zpevněné parkoviště o výměře 250 m2. Celková zastavěná plocha areálu činí 1.120 m2. Výměra dvorního traktu je 960 m2. Manipulační - skladovací plocha, která přiléhá k severnímu křídlu dvora, má výměru 957 m2.

Areál je napojen na kompletní infrastrukturu.

Z hlediska platné územně plánovací dokumentace je areál zahrnutý do plochy "VEN-3", tedy zastavitelné území s převažujícím charakterem obytným individuálním venkovským v příměstí. Zástavbu v předmětném území tak mohou tvořit: rodinné domy, nájemní vily, bytové domy, podnikatelské objekty - výroba, skladování, a stavby dalšího možného využití. Aktuální územně plánovací informace je k nahlédnutí v kanceláři REALDOMUS.

Bližší informace o předmětu prodeje a způsobu transakce Vám poskytne REALDOMUS.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Petr Wölfl

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz