prodej

Prodej, průmyslový areál, Svatý Ján nad Malší, trafo 600 kW, výměra 10.514 m2

17 980 000 Kč

Poloha
Svatý Jan nad Malší
Ukázat na mapě

Plocha
2 517 m2

1 / 15

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

Stav

velmi dobrý

Konstrukce

skeletová

Energetická úspora

G - Mimořádně nehospodárná

Popis

REALDOMUS Vám zprostředkuje ve výhradním zastoupení vlastnické skupiny prodej průmyslového areálu v obci Svatý Ján nad Malší.

Areál se nachází na klidném místě jižního okraje intravilánu obce. Původně areál sloužil k zemědělské činnosti a posléze byl přebudován na areál výrobního charakteru.

Areál se nachází na zpevněných pozemcích o celkové výměře 10.514 m2. Areál tvoří centrální průmyslová hala o zastavěné ploše 1.819 m2, která se sestává z výrobních ploch (nové betonové podlahy) a administrativního a sociálního vestavku.

Dostupná infrastruktura:

- asfaltová příjezdová komunikace + vnitroareálový průjezd na obecní komunikaci

- elektřina (trafo 600 kW)

- zdrojem vody je vydatná studna; areál lze však napojit na místní vodovodní řad

- splašková kanalizace svedena do kapacitní jímky

Na pozemkovém souboru se nachází také stavba (skladová hala) jiného vlastníka o výměře 698 m2, která není součástí předmětu prodeje.

Z hlediska platné územně plánovací dokumentace je lokalita definovaná jako plocha výroby a skladování lehkého průmyslu včetně zemědělských staveb. Přípustný je provoz výrobních a technických zařízení, stavby a zařízení pro agroturistiku, komunální provozovny a sběrné dvory, řemeslná výroba a nevýrobní služby, zařízení pro obchod a administrativu a další provozy a činnosti.

Podrobnější informace o předmětu prodeje, technické podklady, jakož i informace o způsobu prodeje Vám poskytne REALDOMUS.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Petr Wölfl

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz