prodej

Prodej, průmyslový areál, Veselí nad Lužnicí, 29.401 m2

cena na dotaz

Poloha
Třída Čs. armády
Ukázat na mapě

Plocha
1 500 m2

Detaily
nemovitosti

1 / 11

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

okraj obce

Stav

dobrý

Konstrukce

skeletová

Energetická úspora

G - Mimořádně nehospodárná

Popis

REALDOMUS Vám ve výhradním zastoupení majitele zprostředkuje koupi sceleného průmyslového areálu v katastrálním území Veselí nad Lužnicí.

Areál se nachází v severní části obce, na severním okraji průmyslové zóny. Severozápadní okraj lemují plochy zeleně, jihovýchodní část sousedí se stávající průmyslovou zónou. Při západní hranici probíhá komunikace I/3 - Třída Čs. Armády a obslužná komunikace č. 00351 Veselí nad Lužnicí - Řípec. Nájezd na dálnicí D3 je vzdálený 2 km.

Zájmové území má celkovou výměru 29.401 m2, je částečně zastavěno průmyslovými a skladovými objekty, mezi kterými je vysokozátěžová zpevněná plocha, a dílem je pozemkový soubor lemován zelenou plochou se vzrostlými stromy a keři.

Z hlediska územně plánovací dokumentace se jedná o pozemky definované jako "plochy výroby a skladování - výroba a výrobní služby".

Areál je napojen na kompletní technickou infrastrukturu a disponuje unikátní možností vnitroareálového zokruhování, které je založeno na možnosti 3 samostatných vjezdů.

Území je prověřeno posouzením vlivu záměru na životní prostředí (EIA), které si nechal vypracovat prodávající v souvislosti s plánovanou výstavbou skladovacího - logistického centra.

Bližší informace o předmětu a způsobu prodeje Vám poskytne REALDOMUS.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Petr Wölfl

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz