prodej

Prodej, RD Hrudkov, Vyšší Brod, 2259 m2

6 900 000 Kč

Poloha
Vyšší Brod
Ukázat na mapě

Plocha
220 m2

1 / 25

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Typ domu

rodinný dům

Umístění objektu

samostatný

Počet podlaží

1

Zastavěná plocha

228 m2

Užitná plocha

220 m2

Plocha parcely

228 m2

Poloha objektu

polosamota

Stav

před rekonstrukcí

Konstrukce

smíšená

Energetická úspora

G - Mimořádně nehospodárná

Popis

REALDOMUS vám exkluzivně zprostředkuje prodej RD Hrudkov.

Tento dům zasazený do nádherného prostředí na kopci mezi Vyšším Brodem a obcí Hrudkov vás zaujme svojí klidnou atmosférou. Celý objekt je ve stavu před rekonstrukcí. Ta částečně započala vyčištěním celého objektu, oklepáním omítek, vyzděním nových příček atd. Je připravená projektová dokumentace - 3 byty a 2 apartmány včetně všech povolení, nová elektrická kaplička před domem, nová studna s dostatečnou zásobou pitné vody.

K aktivnímu odpočinku vybízí rozlehlá zahrada se vzrostlými stromy duby, borovicemi a ořešákem. Vzhledem k poloze pozemku na kopci se nabízí úžasný výhled na blízký Vyšší Brod včetně známého kláštera a zároveň na horizont s Šumavskými kopci. Celý objekt se nachází na samotě poblíž bývalé plicní léčebny. Toto unikátní místo se pyšní nejlepší kvalitou vzduchu v České Republice.

Celková plocha pozemků je 2259 m2. Pozemky budou v nejbližší době rozděleny na 2. Menší z pozemků o rozloze cca 900 m2 bude mít svůj samostatný povolený vjezd. Zároveň se na něm bude moct stavět další objekt. Dům je tak zajímavou investiční příležitostí.

Vyšší Brod je turisticky velmi atraktivní: nachází se v něm cisterciácký vyšebrodský klášter a začíná zde díky Lipnu prakticky neustále splavný úsek toku Vltavy, který je nejnavštěvovanější vodáckou trasou v České republice. Historické jádro města je městskou památkovou zónou. Město je obklopené zachovalou přírodou s trasami pro cyklisty i pěší. Pouze několik málo minut autem je veškerá občanská vybavenost - škola, školka, dětské hřiště, obchody, restaurace a kavárny, sportoviště.

Vřele vám doporučuji osobní prohlídku nemovitosti, abyste sami poznali kouzlo tohoto domu i místa. Více informací vám poskytne makléř této nabídky.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Ing. Tomáš Troják

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz