prodej

Prodej rodinný dům, 4+1, 167 m2, Kájov, Český Krumlov

cena na dotaz

Poloha
Kájov
Ukázat na mapě

Plocha
167 m2

1 / 30

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Cyklostezka

10 min

Nemocnice

15 min

Les

1 min

Detaily nemovitosti

Typ domu

rodinný dům

Umístění objektu

samostatný

Počet podlaží

2

Zastavěná plocha

155 m2

Užitná plocha

167 m2

Plocha parcely

4 901 m2

Poloha objektu

polosamota

Stav

velmi dobrý

Konstrukce

cihlová

Energetická úspora

F - Velmi nehospodárná

Vlastnosti

Parkovani

Parkování

Zahrada

Zahrada

wifi

Internet

Garáž

Vrt

Septik

Pergola

Popis

Překrásné místo mezi Kájovem a Českým Krumlovem s pozemkem necelých 5 tis. m², život ve spojení s přírodou, ovšem s městem v dojezdové vzdálenosti do 15 min., polosamota, jejíž kouzlo Vás jistě osloví, místo, kam se rádi vracíte a nikdy se Vám nechce odjet. To je dům a místo pro život v klidné části obce Mezipotočí, který Vám nyní ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji.

Stavba z roku 1989 prošla částečnou rekonstrukcí a je ve velmi dobrém stavu. Dům je vhodný jak pro trvalé bydlení, tak pro rekreaci, ale může se z něho stát i dobrá investice (v případě jeho pronájmu, vzhledem k výjimečnému prostředí a dojezdové vzdálenosti do Českého Krumlova).

Celková plocha domu činí 167,27 m², přičemž spodní patro má rozlohu 98,46 m². Najdeme zde kuchyň, obývací pokoj, pokoj pro hosty, koupelnu, samostatné WC, verandu a kotelnu. Podkroví o velikosti 62,21 m² vytváří klidovou, odpočinkovou zónu se 2 ložnicemi, koupelnou a malou relaxační podestou. Součástí domu je garáž, na východní straně se nachází krytá terasa a na jižní straně veranda. Dům je v případě zájmu nabízen se zařízením včetně zahradního nábytku a sekacího traktoru.

Vytápění je zajištěno centrálním topením pomocí tuhých paliv, dalším zdrojem vytápění je elektrokotel s termostatem. Zdroj vody je z vlastního vrtu, kanalizace je napojena na septik. V rámci rekonstrukce byla vyměněna okna, nová okna jsou dřevěná eurookna s izolačním dvojsklem. Jihozápadní část domu je zateplena (12 cm polystyren), samotné zdivo je pórobeton o tloušťce 30 cm.

Umístění domu na okraji vesnice zaručuje jeho obyvatelům úplné soukromí. Nejbližší sousedé se nacházejí ve vzdálenosti 500 metrů a jedná se pouze o rekreanty. Rozloha pozemku je cca 5 tis m². Pozemek je lemován stromy, jeho dominantou je pak 350 let starý dub.

Dům stojí uprostřed rozsáhlé udržované přírodní zahrady s ovocnými stromy a je obklopen sluncem a prostorem. Nová jihozápadní terasa se vchodem do hlavního obytného prostoru poskytuje přímé spojení vnitřku domu se zahradou a venkovním prostorem. Láká tak k posezení v tichu a klidu po každém rušném dni.

Pozemek je geodetem zaměřený a vykolíkovaný. Je oplocen pouze kolem příjezdové cesty, zbytek pozemku je otevřený s napojením přímo do lesa.

Obec Kájov je vzdálená 5 km, Černá v Pošumaví 15 km a Český Krumlov 10 km. Díky své poloze je tato nemovitost ideální pro ty, kteří hledají klidné bydlení v blízkosti přírody. V obci Kájov se nachází veškerá občanská vybavenost, včetně školy, školky, pošty a obchodů.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat, ráda Vás touto krásnou nemovitostí provedu.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Lenka Muselová

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz