prodej

Prodej, rodinný dům 5 + 1, Petrohrad, 140 m2

3 280 000 Kč

Poloha
Petrohrad
Ukázat na mapě

Plocha
140 m2

1 / 18

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Typ domu

rodinný dům

Umístění objektu

samostatný

Počet podlaží

2

Zastavěná plocha

105 m2

Užitná plocha

140 m2

Plocha parcely

418 m2

Poloha objektu

klidná část obce

Stav

velmi dobrý

Konstrukce

cihlová

Energetická úspora

G - Mimořádně nehospodárná

Popis

Pokud hledáte rodinný dům pro větší rodinu v na pomezí středních Čech, Plzeňského a Ústeckého Kraje, REALDOMUS Vám ve výhradním zastoupení vlastníka zprostředkuje koupi rodinného domu, který se nachází v klidné části obce Petrohrad v malebném prostředí Rakovnické pahorkatiny .

Jedná se rodinný dům s dispozičním řešením 5 + 1, který nedávno prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Zateplená fasáda a nová izolační eurookna zajišťují úsporu energie a příjemné teplo. V interiéru se můžete těšit na moderní byt. V přízemí se nachází prostorná kuchyně s jídelnou a obývací pokoj s dalším pokojem v podobě zimní zahrady vybavený krbovými kamny a samozřejmě koupelna s toaletou. U vstupu do domu je pak malé zádveří, pro odložení svršků před vstupem do bytu.

Druhé nadzemní podlaží pak nabízí tři pokoje, které jsou dnes využívány jako dětské pokoje a ložnice.

Pro větší rodinu je pak možné využít k dostavbě také dosud nevyužitý potenciál na půdě, kde lze vestavět další dva podkrovní pokoje dle vašich představ.

Zahrada domu v podobě uzavřeného dvora poskytuje řadu možností, jak si ji přizpůsobit podle vašich potřeb. Za domem se nachází částečně zbouraná stodola, kterou lze rekonstruovat na dílnu, garáž nebo třeba přístřešek na posezení. Nově provedená zateplená fasáda domu nemá povrchovou úpravu omítkou a z části je nutné ji dokončit.

Tento dům je opravdu zajímavou volbou pro ty, kteří hledají kombinaci moderního bydlení a venkovského prostředí, zejména pro rodiny s dětmi, která mohou využít nedaleké dětské hřiště.

Pokud vás tato nabídka zaujala a chtěli byste si dům prohlédnout osobně, neváhejte kontaktovat makléře.

Budeme se těšit na setkání s Vámi.

REALDOMUS

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Richard Rolfes

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz