prodej

Prodej, Rodinný dům 5 + 1, Žíželice, okres Kolín

2 900 000 Kč

Poloha
5. května
Ukázat na mapě

Plocha
96 m2

1 / 16

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Typ domu

rodinný dům

Umístění objektu

samostatný

Počet podlaží

2

Zastavěná plocha

194 m2

Užitná plocha

96 m2

Plocha parcely

883 m2

Poloha objektu

klidná část obce

Stav

před rekonstrukcí

Konstrukce

cihlová

Energetická úspora

G - Mimořádně nehospodárná

Popis

REALDOMUS Vám ve výhradním zastoupení vlastníka zprostředkuje koupi rodinného domu se zahradou v obci Žíželice s dispozicí 5 + 1.

Nabízený rodinný dům z poloviny dvacátého století se nachází se v klidné lokalitě obce Žíželice (https://www.zizelice.cz/) okrese Kolín. Dům o celkové výměře obytné plochy 96 m čtverečních může nabídnout pohodlí a dostatek prostoru pro celou rodinu.

V přízemí se nachází tři prostorné pokoje, kuchyně, koupelna, toaleta a spíž. V podkroví jsou dva obytné pokoje, vhodné jako dětské pokoje nebo pracovna

Na dům navazuje přízemní hospodářský objekt, který zahrnuje dílnu, sklad a garáž. Dvorek u domu chráněný okolními stavbami a poskytuje dostatek soukromí.

Za domem je zahrada obdélníkového tvaru o výměře 512 m² se vzrostlými ovocnými stromy, ideální pro pěstování zeleniny nebo relaxaci a hry pro děti.

Dům je vytápěn ústředním topením napojeným na kotel na pevná paliva. Voda je čerpána ze studny na pozemku a odpad je řešen jímkou. Na pozemku je plynová přípojka a je možné dům připojit na kanalizaci a vodovodní řad. Dům je v posledních několika letech neobývaný a vyžaduje menší nutné opravy, zejména střechy. Dům je vhodný pro ty, kteří se nebojí rekonstrukce, aby splňoval současné standardy rodinného bydlení.

V obci Žíželice je dostupná základní občanská vybavenost. Je k dispozici obchod s potravinami, základní i mateřská škola, ordinace praktického lékaře. Pro sportovní vyžití je k obci k dispozici sportovní hala, tenisový areál, fotbalové hřiště, ale také například workoutové hřiště. V obci je knihovna a kulturní dům. Ostatní občanská vybavenost je dostupná v 6 km vzdáleném Chlumci nad Cidlinou. Obec je také dobře dopravně dostupná, když 4 km od domu je nájezd na dálnici D11 č. 67. Autobusy zajišťují přímé spojení do Chlumce nad Cidlinou, Kolína a Kutné Hory.

Pro více informací a prohlídku nás prosím kontaktujte.

REALDOMUS

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Richard Rolfes

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz