prodej

Prodej, rodinný dům, 6+1, Češňovice u Č. Budějovic, 144 m2

9 950 000 Kč

Poloha
Pištín
Ukázat na mapě

Plocha
144 m2

1 / 26

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Typ domu

rodinný dům

Umístění objektu

samostatný

Počet podlaží

2

Zastavěná plocha

137 m2

Užitná plocha

144 m2

Plocha parcely

638 m2

Poloha objektu

okraj obce

Stav

velmi dobrý

Konstrukce

smíšená

Energetická úspora

D - Méně úsporná

Popis

REALDOMUS Vám ve výhradním zastoupení majitele zprostředkuje koupi dvoupodlažního rodinného domu (dispozice 6+1, užitná plocha 144 m2) na okraji obce Češňovice nedaleko krajského města České Budějovice.

Ve zvýšeném přízemí disponuje bytem 4+1 o velikosti 98 m2, jehož dominantou je obývací pokoj. Dále se zde nachází ložnice, dětský pokoj, prakticky řešená kuchyně s jídelnou, pracovna, koupelna a samostatné WC. V podkroví je umístěn velký pokoj a druhá koupelna s WC.

Bezprostředně vedle domu je majitelům k dispozici prostorný zahradní domek rozdělený na nářaďovnu a stylovou plně vybavenou letní kuchyni. Ta je rozšířena o velkou pergolu, která poskytuje kryté sezení i pro velké návštěvy. Na zahradě je možnost výstavby dvougaráže - dokumentace včetně vydaného stavebního povolení je k dispozici.

Dům prošel v roce 2016 povedenou rekonstrukcí interiéru i exteriéru.

Parkovat je možné přímo u domu na zpevněném parkovacím stání. Mimo to je na zahradě možno přistavit dvougaráž s dalším parkovacím stáním. Na vše je projektová dokumentace s již vyřízeným stavebním povolením.

Dům se nachází na velmi hezkém místě při okraji obce. Blízko domu je možno využít nové dětské hřiště a sportoviště. Poloha vybízí i ke sportovním aktivitám jako běh a kolo nebo k vycházkám do přírody.

Výhodou je skvělá dostupnost do Českých Budějovic automobilem i autobusem.

Pro bližší informace kontaktujte makléře zakázky.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Ing. Tomáš Troják

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz