prodej

Prodej, rodinný dům 86 m2, pozemek 901 m2, Dobrá Voda, České Budějovice

7 790 000 Kč

Poloha
Na Vyhlídce
Ukázat na mapě

Plocha
86 m2

1 / 22

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Typ domu

rodinný dům

Umístění objektu

samostatný

Počet podlaží

2

Zastavěná plocha

77 m2

Užitná plocha

86 m2

Plocha parcely

901 m2

Poloha objektu

klidná část obce

Stav

velmi dobrý

Konstrukce

cihlová

Popis

Chcete žít na Dobré Vodě, 4 km od centra Českých Budějovic, v dosahu MHD, v místě, kde si nakoupíte vše potřebné, vaše děti zde odchodí školku i školu a přitom si užijete dlouhé procházky okolní krajinou bez hluku a ruchu města? To vše přináší klidné bydlení ve skvěle dispozičně řešeném menším domku v krásné velké zahradě na Dobré Vodě.

Domek nabízí užitnou plochu 86 m2 ve dvou patrech, je ovšem podsklepen a má tak velké technické zázemí, kde se nachází několik místností včetně prádelny, garáže, sklepa na uchování potravin a skladu. V přízemí se nachází samostatné WC, kuchyně spojená s obývákem a ložnice s malou vlastní koupelnou se sprchou. V patře je pak malá kuchyně, 2 světlé ložnice a velká koupelna se sprchou a toaletou. Z kuchyně je vchod na balkon, který má krásný výhled do vzrostlé zahrady. Pozemek patřící k domu má rozlohu 901 m2 a poskytuje spoustu možností pro rozšíření užitného prostoru rodiny. Dům byl postaven v 60. letech a prošel částečnou rekonstrukcí - nová plastová okna, dveře, střecha, je vytápěn plynem a je napojen na městskou kanalizaci a vodovod.

Pokud patříte k těm, kteří chtějí žít klidným životem v domku blízko Českých Budějovic, užívat si velké zahrady a klidu vilkové čtvrti, přijďte se na tento útulný krásně opečovaný domek podívat.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Lenka Muselová

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz