prodej
Poloha
Kodetka Okružní
Plocha
213 m2
Typ domu
rodinný dům
Umístění objektu
samostatný
Počet podlaží
2
Zastavěná plocha
133 m2
Užitná plocha
213 m2
Plocha parcely
660 m2
Poloha objektu
klidná část obce
Stav
velmi dobrý
Konstrukce
cihlová
Energetická úspora
D - Méně úsporná
Hledáte rodinný dům, který je kompletně vkusně vybaven a zařízen? Který navíc disponuje vzrostlou zahradou se zahradním domem, kde můžete trávit čas i v zimě, a má i vyhřívaný bazén se slanou vodou?
REALDOMUS vám ve výhradním zastoupení zprostředkuje prodej rodinného domu 5+kk v žádané lokalitě Kodetka-Hlincová hora ve vzdálenosti 7 km od Českých Budějovic.
Vlastnosti domu:
Užitná plocha: 213 m²
Velikost zahrady: 527 m²
Vybavení: Dům je kompletně vybaven a zařízen, připravený k okamžitému nastěhování. Vybavení zahrnuje kvalitní nábytek, doplňky v každé místnosti včetně lustrů a lamp, televizorů v každé ložnici. Kuchyňská linka disponuje myčkou, lednicí s mrazákem i četnými malými spotřebiči včetně nádobí a hodnotného porcelánu. K dispozici je také pračka, sušička i běžící pás a posilovací přístroj.
Zahrada: Krásná vzrostlá a udržovaná zahrada se zařízeným zahradním domem s krbovými kamny, grilem i krbem a dalším kvalitním zahradním nábytkem. Součástí vybavení jsou i přístroje pro udržování zahrady jako je sekačka apod.
Bazén: Krytý vyhřívaný bazén se slanou vodou a vestavěnou zahradní sprchou.
Dvojgaráž: Pro pohodlné parkování dvou vozidel a možností dalšího úložného prostoru.
Dispozice domu:
Suterén: Šatna (9m2), společenská (hudební) místnost (25m2), posilovna a prádelna (15m2), pod schody je další praktický úložný prostor včetně místa pro plynový kotel.
Přízemí: Vstupní hala (16,2m2), kuchyň propojená s prostornou jídelnou a obývacím pokojem (41,9m2) se vstupem na zahradu, koupelna s vanou a WC (5,8m2).
Patro: 2 ložnice (22,2m2 a 20,4m2), 2 dětské pokoje (17,3m2 a 14,5m2), koupelna se sprchou (5,3m2), WC (2,5m2), balkón.
Vytápění i ohřev vody zajišťuje plynový kotel, který je zcela nový (výměna proběhla v roce 2023).
Lokalita: Kodetka - Hlincová hora je žádaná klidná lokalita s výbornou dostupností do Českých Budějovic a nádhernými výhledy do širokého okolí. Ideální pro ty, kteří hledají spojení klidného bydlení s blízkostí města.
Velkou výhodou tohoto domu také je, že ho budoucí majitel může bez jakékoliv další investice dále pronajmout s výnosem min. 35 000 Kč/měsíčně.
Více informací o nemovitosti Vám ochotně poskytne makléřka této nabídky. Vřele doporučujeme i osobní prohlídku.
a pojďme se bavit osobně
Telefon