prodej

Prodej, rodinný dům, novostavba, 2 bytové jednotky, Horní Stropnice

8 995 000 Kč

Poloha
Horní Stropnice
 

Plocha
130 m2

1 / 18

Poloha a okolí

Obchod

5 min

Cyklostezka

1 min

Park

5 min

Les

5 min

Detaily nemovitosti

Typ domu

rodinný dům

Umístění objektu

samostatný

Počet podlaží

1

Zastavěná plocha

140 m2

Užitná plocha

130 m2

Plocha parcely

5 367 m2

Poloha objektu

okraj obce

Stav

novostavba

Konstrukce

cihlová

Energetická úspora

C - Úsporná

Vlastnosti

Parkovani

Parkování

Zahrada

Zahrada

wifi

Internet

wheelchair

Bezbariérový přistup

Krb

Plot

Podlahové vytápění

Septik

Pergola

Garážové stání

Popis

Nádherný výhled na Novohradské hory a kostel na Dobré Vodě, pozemek o rozloze 5.367 m2 a kvalitně provedená novostavba bungalovu o 2 samostatných bytových jednotkách s terasami. To je ve zkratce popis domu v Horní Stropnici, který vám nyní představujeme. Dům se může stát vaším domovem, místem k podnikání či kombinací obou variant.

Novostavba je postavena v okrajové části obce, má samostatnou příjezdovou cestu a nabízí nejen překrásný výhled, ale i klid a soukromí. Dům byl kolaudován v roce 2022 a na 140 m2 nabízí 2 bytové jednotky, byt 2+KK (59 m2) a byt 1+KK (39 m2), obě s vlastními terasami a krytým parkovacím stáním.

Byty jsou vytápěny krásnými a výkonnými kamny, podlahy v hale a koupelnách mají podlahové topení. Oba byty mají vestavěnou kuchyňskou linku se spotřebiči a součástí prodeje je i další vnitřní vybavení.

Dům je napojen na obecní vodovod, odpad je řešen tříkomorovým septikem s dostatečnou kapacitou pro obě jednotky.

Velkou výhodou bungalovu je opravdu rozlehlý pozemek, který k němu náleží. Část pozemku je oplocena a patří přímo k užitné zahradě, na které stojí velká pergola. Druhá část pozemku leží za oplocením, navazuje na okolní louky a budoucí majitel má tak zaručen nerušený výhled a soukromí i do budoucna.

Obec Horní Stropnice se nachází v přírodním parku Novohradské hory, asi 12 km od města Trhové Sviny. Žije zde přibližně 1 500 obyvatel. V obci je mateřská školka, základní škola, nákupní středisko i sportovní a kulturní zázemí. Nedaleko se nachází cyklotrasa Via Verde a v zimních měsících nabízí okolí trasy lyžařské.

S radostí Vás v této nádherné nemovitosti osobně přivítám, jsem přesvědčena, že budete tímto domem mile překvapeni a zároveň i okouzleni okolním prostředím.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Lenka Muselová

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz