prodej

Prodej, rodinný dům po rekonstrukci, Český Krumlov, Slupenecká ul.

cena u makléře

Plocha
Slupenecká
Ukázat na mapě

Plocha
112 m2

1 / 16

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Energetická úspora

G

Konstrukce

cihlová

Stav

velmi dobrý

Popis

REALDOMUS Vám exklusivně zprostředkuje prodej dvougeneračního nově zrekonstruovaného rodinného domu v České Krumlově v žádané lokalitě městské části Horní Brána. V rámci rekonstrukce celé nemovitosti byl kladen důraz na precizní řemeslné zpracování a kvalitu použitých materiálů.

Dům je koncipován jako dvougenerační objekt se dvěma bytovými jednotkami se samostatným vstupem a oddělením měření energií.

V přízemí domu se nachází menší byt o dispozici 2+1, který se sestává ze vstupní chodby (6,86 m2), šatny (1,85 m2), ložnice (8,37 m2) obývacího pokoje propojeného s kuchyní (14,82 m2), luxusní koupelny s vanou a sprchovým koutem (7 m2) a technické místnosti (1 m2).

Ve 2. NP domu se nachází na jih orientovaný byt s dispozicí 3+1 s přístupem na terasu a zahradu s okrasným jezírkem.

Byt se sestává ze vstupní chodby (9,15 m2), ložnice (11,74 m2), prostorného obývacího pokoje spojeného s kuchyní (46,57 m2), spíže (4 m2) a koupelny (5,6 m2) se samostatným WC (1,2 m2).

Na vzrostlé a pečlivě udržované zahradě o celkové výměře 648 m2 se nachází zahradní domek, který je využíván pro uskladnění zahradního nábytku a nářadí.

Ve severovýchodní svažité části zahrady je možné vybudovat až 3 parkovací stání.

REALDOMUS Vám doporučuje prohlídku nadstandardně provedeného domu, který se nachází v klidné čtvrti v docházkové vzdálenosti od centra města.

Podrobnější informace o nemovitosti, jakož i možnostech financování, Vám poskytne REALDOMUS.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Petr Wölfl

Telefon

603534444

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz