prodej

Prodej, rodinný dům, Praha, Jinonice

24 999 000 Kč

Poloha
Praha
 

Plocha
169 m2

1 / 12

Detaily nemovitosti

Energetická úspora

B

Konstrukce

cihlová

Stav

novostavba

Popis

REALDOMUS zprostředkuje prodej novostavby rodinného domu jedinečného architektonického konceptu, doslova pár kroků od přírodní rezervace Prokopské údolí.

Jedná se o řadový třípodlažní rodinný dům se zahrádkou a garáží citlivě situovaný do původní zástavby rezidenční pražské čtvrti Jinonice.

Přízemí domu tvoří velkorysý obývací prostor s kuchyňským koutem s přípravou pro kuchyňskou linku. Obývací prostor je velkoformátovými francouzskými okny propojen se zahrádkou vybavenou dřevěnou terasou. Dále v přízemí najdeme předsíň, šatnu, toaletu, komoru a garáž.

Druhé (dětské) nadzemní podlaží je dispozičně rozděleno na tři pokoje, koupelnu a technickou místnost. Podkroví ve třetím nadzemním podlaží je pak koncipováno jako rodičovská zóna. Najdete zde velkou ložnici a koupelnu s další místností využitelnou jako pracovna nebo komora. Rozměrný prostor chodby pak lze využít pro šatnu nebo pracovnu.

Dům má zateplenou provětrávanou fasádu, jejíž stavební otvory jsou osazeny dřevěnými izolačními okny s trojskly. Zdrojem tepla podlahového vytápění instalovaného ve všech místnostech je plynový kondenzační kotel. Podlahy v obytných místnostech jsou kryty třívrstvou dřevěnou podlahou, v koupelnách a technických místnostech pak keramickou dlažbou.

Vedle garáže, přístupné přímo z obytné části domu, je v ceně domu další venkovní parkovací stání na privátním dvoře. Novostavba byla kolaudována. Část interiérových prvků, jako je například osvětlení nebo výplně zábradlí vnitřního schodiště, bude dokončena dle požadavků nového majitele.

Jinonice, na jejichž okraji se dům nachází, jsou klidnou rezidenční čtvrtí v Praze 5 s tradiční zástavbou. Dům je vzdálen pouhé dvě minuty jízdy autem od centra obchodů a služeb Galerie Butovice. Skvělou dopravní dostupnost centra Prahy zajišťuje stanice metra Jinonice, která je v docházkové vzdálenosti od domu, případně je pohodlně dostupná autobusem MHD.

Pokud Vás nabídka tohoto krásného domu zaujala, kontaktujte prosím makléře, který Vám ochotně poskytne další informace o nemovitosti a samozřejmě zajistí osobní prohlídku domu.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Richard Rolfes

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz