prodej

Prodej, stavební pozemek, 1437 m2, Mrač, Benešov u Prahy

6 500 000 Kč

Poloha
Mrač
Ukázat na mapě

Plocha
1 437 m2

Detaily
nemovitosti

1 / 7

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Energetická úspora

G

Popis

REALDOMUS v exkluzivním zastoupení zprostředkuje prodej atraktivního pozemku o výměře 1437 m2 v klidné části obce Mrač, 7 km od Benešova.

Pozemek je mírně svažitý. Ve spodní části pozemku vzrostlé smrky, jíva a dále borovice, tis, thuje. Podle platného územního plánu je pozemek v obytném území - určený k zástavbě. Maximální zastavitelnost je 35 % plochy pozemku. Elektřina zavedena do garáže. Na pozemek je přiveden obecní vodovod. Kanalizace je v komunikaci před pozemkem.

Pozemek je přístupný po zpevněné obecní komunikaci. Pozemek je v zástavbě rodinných domů na krásném místě. Na pozemku je část zbourané chaty.

Obec Mrač leží mezi městy Benešov, Poříčí nad Sázavou a Čerčany, ve kterých najdete veškerou občanskou vybavenost, školy, obchody, lékaře, autobusové i vlakové nádraží, zajišťující skvělé dopravní spojení např. do Prahy. Ideální spojení na D1 10 min.

V obci je MŠ a 2 dětská hřiště, funguje zde knihovna, dobrovolní hasiči. Na místní tvrzi a v obci probíhají během roku kulturní akce. Pár minut chůze od pozemku je vlaková zastávka na trati mezi Prahou a Benešovem s pravidelným spojením 2 x za hodinu. Do Prahy (na metro C - Budějovická) nebo do Benešova se dostanete také pravidelnou autobusovou linkou Pražské integrované dopravy.

Krásná příroda v okolí řeky Sázavy a mnoho turistických zajímavostí a krásných míst v okolí.

V případě zájmu, kontaktujte makléřku.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Veronika Pilařová, MBA

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz