prodej

Prodej, stavební pozemek, 872 m2, Zliv, okres České Budějovice

3 401 000 Kč

Poloha
Zliv
Ukázat na mapě

Plocha
872 m2

Detaily
nemovitosti

1 / 8

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

okraj obce

Popis

REALDOMUS Vám ve výhradním zastoupení vlastníka zprostředkuje prodej stavební parcely ve městě Zliv s dojezdovou vzdáleností 10 km do Českých Budějovic.

Předmětná parcela s výměrou 872 m2 praktického čtvercového rozměru, se nachází v obytné zástavbě ležící v jižní části města Zliv a územním plánem je určena k výstavbě rodinného domu.

Přípojky : vodovodní řád, elektřina a kanalizace podél hranice pozemku. Elektřina vyvedena do kapličky . Plynovod zde není k dispozici. Přístup k pozemku po veřejné osvětlené asfaltové komunikaci. Pozemek není oplocen a je v úrovni komunikace i ostatních pozemků. Navazující plocha již není určena územním plánem k výstavbě. Veškeré podrobnosti naleznete ve fotogalerii. V případě zájmu, doložíme územně plánovací informaci.

Kompletní občanská vybavenost města : ( ZŠ, ZUŠ, MŠ), autobusové a vlakové spojení, apod.

Koupě pozemku je velmi stabilní investice, vhodné i k investičním záměrům. Cena uvedena včetně právního servisu a odměny RK. Možnost financování hypotečním úvěrem. V případě zájmu o prohlídku, či podrobnější informace kontaktujte makléře zakázky.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Jitka Bláhová

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz