prodej

Prodej stavebního pozemku 1.000 m2

1 690 000 Kč

Poloha
Bystřice
Ukázat na mapě

Plocha
1 000 m2

Detaily
nemovitosti

1 / 6

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Energetická úspora

G

Popis

REALDOMUS zprostředkuje ve výhradním zastoupení vlastníka prodej osmi stavebních pozemků o výměře každého z nich cca 1.000 m2.

Jedná o slunné nestíněné pozemky v obci Drachkov. Pro pozemek o celkové výměře 4.110 m2 byl pořízen geometrický plán rozdělení pro čtyři samostatné pozemkové parcely o výměře každé z nich cca 1.000 m2. Pozemky jsou dle platného ÚP zařazeny ve smíšené obytné ploše určené pro výstavbu rodinných domů. Návrh dělení pozemků Vám poskytne makléř.

Polohově se jedná o „poslední pozemky“ na okraji obce, na které navazuje pouze pozemek s místních fotbalovým hřištěm. Na protilehlých pozemcích přes příjezdovou místní komunikaci se nacházejí pozemky s rodinnými domy. Místní komunikace zajišťující přístup k pozemkům má asfaltový povrch.

Prodávané pozemky nejsou napojeny na inženýrské sítě. Pro pozemky byl zpracován hydrogeologický posudek posuzující k potvrzení kapacity vodního zdroje.

Pozemky jsou v dobré dostupnosti Prahy (50 km), Benešova (12 km), Tábora (30 km) a 2,5 km od nájezdu na mezinárodní silnic E55 spojující Prahu a České Budějovice.

Obec Drachkov je administrativně součástí 4 km vzdáleného města Bystřice, které nabízí základní občanskou běžnou a základní školou. S Bystřicí a Benešovem je Drachkov spojen pravidelnou autobusovou linkou.

V případě zájmu o nabízené pozemky, případně i jednotlivě o pozemkové parcely pro individuální výstavbu rodinného bydlení, prosím kontaktujte makléře. Rádi Vám poskytneme podrobnější informace.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Richard Rolfes

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz