prodej

Prodej stavebního pozemku, 8.218 m2

12 990 000 Kč

Plocha
Bystřice
Ukázat na mapě

Plocha
8218 m2

Detaily
nemovitosti

1 / 6

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Energetická úspora

G

Popis

REALDOMUS zprostředkuje ve výhradním zastoupení vlastníků prodej stavebních pozemků o celkové výměře 8.218 m2.

Jedná o slunné nestíněné pozemky v obci Drachkov. Pozemky jsou ideální pro stavbu rodinných domů s vypracovaným záměrem na geometrické dělení pro osm samostatných pozemkových parcel. Pozemky jsou dle platného ÚP zařazeny ve smíšené obytné ploše určené pro výstavbu rodinných domů.

Polohově se jedná o „poslední pozemky“ na okraji obce, na které navazuje pouze pozemek s místním fotbalovým hřištěm. Na protilehlých pozemcích přes příjezdovou místní komunikaci se nacházejí pozemky s rodinnými domy. Místní komunikace zajišťující přístup k pozemkům má asfaltový povrch.

Prodávané pozemky nejsou napojeny na inženýrské sítě. Pro pozemky byl zpracován hydrogeologický posudek posuzující možnosti vybudování vodních zdrojů, který konstatuje možnosti zajištění vodního zdroje pro pozemky jak z jednoho centrálního zdroje, tak z jednotlivých studní zbudovaných na každém z pozemků individuálně.

Pozemky jsou v dobré dostupnosti Prahy (50 km), Benešova (12 km), Tábora (30 km) a 2,5 km od nájezdu na mezinárodní silnic E55 spojující Prahu a České Budějovice.

Obec Drachkov je administrativně součástí 4 km vzdáleného města Bystřice, které nabízí základní občanskou běžnou a základní školou. S Bystřicí a Benešovem je Drachkov spojen pravidelnou autobusovou linkou.

V případě zájmu o nabízené pozemky, případně i jednotlivě o pozemkové parcely pro individuální výstavbu rodinného bydlení, prosím kontaktujte makléře.

Rádi Vám poskytneme podrobnější informace.

Galerie

Hypoteční kalkulačka

12 990 000 Kč

Cena nemovitosti

Počet let splácení

Počáteční vklad

Měsíční splátka

Určitě najdeme i jiné možnosti.

Kontaktujte našeho makléře a společně s naším týmem vám poradíme nejen s hypotékou.

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Mgr. Richard Rolfes

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz