prodej

Prodej ubytovacího objektu, Jemčina, Stráž nad Nežárkou

5 500 000 Kč

Poloha
Hatín
Ukázat na mapě

Plocha
143 m2

1 / 25

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

polosamota

Stav

po rekonstrukci

Konstrukce

smíšená

Popis

REALDOMUS Vám ve výhradním zastoupení majitele zprostředkuje prodej nemovitosti v srdci chráněné krajinné oblasti Třeboňska nedaleko města Stráže nad Nežárkou.

Tento unikátní soubor staveb pro rodinnou rekreaci v izolované enklávě chat na severním břehu Jemčinského rybníka o celkové výměře přes 700 m2 pozemků tvoří hlavní objekt pro rodinnou rekreaci a k němu 5 doplňkových objektů, které umožňují plnění většinu očekávání jak pro rekreaci či pronájem (ubytování pro více jak deset osob, altán, kancelář, sauna, venkovní sprcha, prostory pro jízdní kola, zahradní domek pro děti a rekreaci atd.). Všechny objekty byly buď postaveny nově, či zásadně rekonstruovány v posledních čtyřech letech a tak mimo běžné údržby nepotřebují žádné aktuální opravy či investice.

Areál má samostatné elektrické a vodovodní přípojky a odpadové hospodářství. K přednostem jistě patří bezproblémové napojení na silniční síť, možnost parkování pro více vozidel, dobré sousedské vztahy a celkově bezpečná komunita malé chatařské kolonie. Velkým pozitivem je bezprostřední kontakt s jihočeským rybníkem s možností přírodního koupání.

Celý komplex byl vybudován stávajícími majiteli ve vysokém standardu s hlavním motivem užívání pro mysliveckou veřejnost, zejména zahraničních loveckých hostů. Areál je díky většímu počtu objektů velmi variabilní (např. pro oddělené užívání majitelů a hostů, využívání části pro komerční ubytování v soukromí apod.).

Celá oblast bývalé Jemčinské obory je ideálním místem pro ty, kdo hledají kombinaci pobytu v unikátním přírodním prostředí s velmi dobrou dostupností od regionálních center – Jindřichova Hradce a Třeboně. Polohu ocení zejména milovníci cyklistiky a to zejména s malými dětmi díky nefrekventovaným cestám v bývalé oboře. Na své si mohou přijít i rybáři, či milovníci vodáctví s blízkostí řeky Nežárky.

Nenechte si ujít tuto výjimečnou nabídku a kontaktujte našeho makléře pro více informací a prohlídku.

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Lucie Trojáková

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz